Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA ŚWIĄTECZNYCH...

  Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA ŚWIĄTECZNYCH KIERMASZY]

  Justyna Krzyśków

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA ŚWIĄTECZNYCH KIERMASZY]

  ©arc.

  Chcesz pomóc potrzebującym? Weź udział w akcji Dziennika Zachodniego "Kupując pomagasz" i wybierz się na jeden przez nas zaproponowanych kiermasz świąteczny. Wystarczy, że kupisz ręcznie wykonaną ozdobę wykonaną przez podopiecznych fundacji i świetlic środowiskowych. Dochód z ich sprzedaży wesprze te organizacje.
  Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA ŚWIĄTECZNYCH KIERMASZY]

  ©arc.

  Już jutro w Urzędzie Miasta w Mysłowicach ( ul. Powstańców 1) działacze stowarzyszenia "Skarbek" będą sprzedawać ręcznie robione i zdobione ozdoby świąteczne. Dochód z sprzedaży zostanie przekazany na rehabilitację osób niepełnosprawnych.

  W Tworogu w piątek odbędzie się II Kiermasz Świąteczny. Chętni na ręcznie robione ozdoby mogą zgłaszać się o godzinie 17.00 do Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Zamkowa 1).

  ŚWIĄTECZNE PREZENTY KUP NA KIERMASZU - ORYGINALNE PREZENTY

  W sobotę kiermasz świąteczny organizują Rydułtowy w Bibliotece Miejskiej (u. Mickiewicza 33). Od godziny 10 do 17 będzie można kupić ręcznie wykonane prezenty i ozdoby świąteczne. Ich autorami są członkowie grupy "Piktotki", grupy "Igła z nitką", uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gorzycach oraz dzieci z Państwowego Domu Dziecka w Gorzyczkach.

  W Kaletach w sobotę odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy. W "Podkowie" (ul. 1 maja) od godziny 10 czekać będą nie tylko świąteczne ozdoby ale również warsztaty robienia kartek świątecznych wspólnie z rękodzielnikami z partnerskiego Vitkova.

  W niedzielę Krzeszowice organizują Świąteczny Jarmark Tradycji i Rękodzieła w parku A. Bogackiego. W programie m.in koncert zespołu Verso oraz śpiewanie kolęd. Wyjątkową atrakcją będzie pokaz Teatru Ognia.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  MISS POLONIA 2011: MARCELINA ZAWADZKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  QUEEN OF THE WORLD NATALIA WESOŁOWSKA [SESJA SPECJALNA]
  NAJLEPSZE PREZENTY POD CHOINKĘ - PORADNIK DZ [ZDJĘCIA I CENY] - ZOBACZ KONIECZNIE
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  SPORTOWY TYDZIEŃ W NM: Najdrożsi piłkarze śląskich klubów [RANKING] | Najlepsza strona WWW klubu z 4. ligi | NASI ZAGRANICĄ. Historyczne transfery w piłce

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama