Ważne
  Dzień ryby w Katowicach. Przyjdź na happening na Stawowej

  Dzień ryby w Katowicach. Przyjdź na happening na Stawowej

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  15 grudnia 2011 Kolektyw Śliwka wraz z Katowicką grupą Viva oraz Front Wyzwolenia Zwierząt organizuje dzień ryby. Akcja ta odbędzie się w Katowicach na ulicy Stawowej, w godz. od 15-19.
  Ideą organizowania dnia ryby jest chęć zwrócenia uwagi na problem karpi i innych ryb sprzedawanych w sklepach, sposobu ich hodowli, przetrzymywania, transportu czy w końcu zabijania.
  ZA ŚWIĄTECZNEGO KARPIA MOŻESZ TRAFIĆ DO WIĘZIENIA
  - Uważamy, że Święta Bożego narodzenia zyskują, a nie tracą, bez obecności martwej ryby na stole.
  Rozumiemy, że kwestia traktowania świątecznych karpi to tylko część większego problemu. Dziwimy się również, że tortury i powolna śmierć wciąż są legalne. Właśnie te i inne problemy zostaną poruszone na dniu ryby - informuje Jacek Stronciwilik z Kolektywu Śliwka.
  DZIENNIKZACHODNI.PL/EKO - CZYTAJ SPECJALNY SERWIS DZIENNIKA ZACHODNIEGO
  Program akcji obejmuje: rozdawanie ulotek informacyjnych, prezentacje transparentów o treściach etycznych, happening, informacje na temat weganizmu, przepisy oraz wegański poczęstunek doskonale zastępujący martwą rybę na świątecznym stole.
  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  MISS POLONIA 2011: MARCELINA ZAWADZKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  QUEEN OF THE WORLD NATALIA WESOŁOWSKA [SESJA SPECJALNA]
  NAJLEPSZE PREZENTY POD CHOINKĘ - PORADNIK DZ [ZDJĘCIA I CENY] - ZOBACZ KONIECZNIE
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  SPORTOWY TYDZIEŃ W NM: Najdrożsi piłkarze śląskich klubów [RANKING] | Najlepsza strona WWW klubu z 4. ligi | NASI ZAGRANICĄ. Historyczne transfery w piłce

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To chore

   Psycholog (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 16

   Cala ta panna Sladowska to jakiś schizofreniczny wytwor. Dzień bez futra,dzien bez ryby,dzień bez...Może to towarzystwo wzajemnej adoracji stanie jednak z puszkami iz acznie zbierać pieniądze...rozwiń całość

   Cala ta panna Sladowska to jakiś schizofreniczny wytwor. Dzień bez futra,dzien bez ryby,dzień bez...Może to towarzystwo wzajemnej adoracji stanie jednak z puszkami iz acznie zbierać pieniądze właśnie od tych w futrach ,czy bez ,od tych z karpiem w siatce -czy bez i innych -na bardziej zbożne cele.Na przykład na ratowanie polskich szpitali,na Hospicja ,na dzieci umierajace z głodu, na problemy dnia codziennego.Bawienie się w uzdrawianie naszych genetycznych uwarunkowań i potrzeb kulinarnych(my też jesteśmy kulinarną potrzebą innych -tyle ,że nie sapiensow). Możę ta grupa oszołomów zajmie się nawoływaniem so sms-owanie i wolontariatem w schroniskach dla psow(tam brakuje ludzi do pracy) trzeba pouprzątac w klatkach ,psy powyprowadzać na spacer ,no i nazbierać kasy na karmę...Skandalizować potrafi byłe doopek.Pracować uczciwie "na rzecz..." jedynie nieliczmni.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   do obronców ryb

   koneser (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 18

   Mam pytanie - czy jak karpia poprowadze do domu na smyczy będzie to humanitarnie?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama