Tour de Pologne 2015 ETAP 2: Do Częstochowy Tour de Pologne...

  Tour de Pologne 2015 ETAP 2: Do Częstochowy Tour de Pologne zawita już po raz drugi

  PC

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tour de Pologne 2015 ETAP 2
  1/7
  przejdź do galerii

  Tour de Pologne 2015 ETAP 2 ©Szymon Starnawski/Polska Press Grupa

  Tour de Pologne 2015 ETAP 2 UTRUDNIENIA CZĘSTOCHOWA: Dziś 72. Tour de Pologne zawita do Częstochowy. Start kolejnego etapu planowany jest na pl. Biegańskiego o 14.30. W związku z tym kierowców i mieszkańców poruszających się komunikacją miejską mogą spotkać utrudnienia.
  Tour de Pologne 2015 ETAP 2 UTRUDNIENIA CZĘSTOCHOWA:

  Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać w poniedziałek w godz. 11.00 - 15:00. Zostaną zamknięte dla ruchu kołowego (za wyjątkiem autobusów MPK) następujące ulice: Dąbrowskiego od ul. Racławickiej, III aleja Najświętszej Maryi Panny (obie jezdnie) i ul. Kossak-Szczuckiej. W III alei Najświętszej Maryi Panny zawieszone zostaną również oba postoje taxi. Na dalszej trasie przejazdu uczestników wyścigu do ul. Bugajskiej, gdzie będzie miał miejsce start ostry, ruchem będzie kierować policja.

  Tour de Pologne ETAP 2 Częstochowa - Będzin - Dąbrowa 3.8.2015 [TRASA + MAPKA + UTRUDNIENIA]  Ona również będzie eskortować kolarzy przez Częstochowę i dalej przez DK46 przez Olsztyn do Janowa. W związku z wyścigiem, w poniedziałek mogą wystąpić czasowe utrudnienia w przejeździe autobusów i tramwajów. Objazdy w związku z wyścigiem nie są przewidywane. Największe utrudnienia i ograniczenia w ruchu będą obejmować następujące ulice i ich bezpośrednie sąsiedztwo: Plac Biegańskiego, III aleję Najświętszej Maryi Panny (pasaż środkowy), Popiełuszki, Szajnowicza-Iwanowa, Dekabrystów, aleję Armii Krajowej, Kościuszki, Wolności, Niepodległości, Powstańców Śląskich, aleję Wojska Polskiego, Bugajską i dalej drogę DK-46 do Olsztyna.

  Tour de Pologne 2015 ETAP 2 [LIVE, WIDEO, ZDJĘCIA]  Dalej trasa kolarzy będzie wiodła przez Złoty Potok, Żarki, Myszków, Siewierz i Ząbkowice. Metę tego etapu zlokalizowano w Będzinie. W Żarkach, jak i w Myszkowie około godz. 15.20 zostanie całkowicie zamknięta na czas przejazdu główna droga biegnąca przez obie miejscowości (ul. Myszkowska i ul. Kościuszki). Już około 15. można się spodziewać zamknięcia ul. Kościuszki w Myszkowie i ulic prowadzących w kierunku Siewierza.
  *Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
  *Nowy sklep IKEA powstanie w Zabrzu
  *Burza na Śląsku i Zagłębiu. Po burzy Rydułtowy wyglądają jak po wojnie ZDJĘCIA + WIDEO
  *Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
  *Program Rolnik szuka żony 2: Rolniczka Anna będzie gwiazdą
  *Plebiscyt Fotolato 2015 WYGRAJ FANTASTYCZNE NAGRODY
  *Erotyczna bielizna i gadżety z Zabrza podbijają rynek w Arabii Saudyjskiej

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama