Więcej pociągów do Wisły w Sylwestra i Nowy Rok

  Więcej pociągów do Wisły w Sylwestra i Nowy Rok

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  W Sylwestra i Nowy Rok Koleje Śląskie poszerzają swoją ofertę o dodatkowe połączenia na trasie Gliwice/Zawiercie-Wisła Uzdrowisko-Gliwice/Zawiercie.
  Pasażerowie, którzy będą chcieli dojechać w Sylwestra i Nowy do Wisły będą mogli skorzystać z dodatkowych pociągów Kolei Śląskich z Gliwic i z Zawiercia. Pociągi z Gliwic, przez Bytom , Chorzów Miasto, Katowice i Tychy odjadą o godzinie 8:58. Przyjazd do Wisły Uzdrowiska planowany jest o godzinie 12.30. Z Zawiercia dodatkowe pociągi odjadą o godzinie 11:23 i do Wisły dotrą o godzinie 14:31.

  Z Wisły dodatkowe pociągi Kolei Śląskich w kierunku Gliwic odjadą o godzinie 14:10, a w kierunku Zawiercia o godzinie 17:47.
  Planowo w Sylwestra i Nowy Rok będą kursowały również weekendowe pociągi Kolei Śląskich „Wisełka” (Częstochowa-Wisła-Częstochowa) oraz „Stożek” (Katowice-Wisła-Katowice). Aby przewieźć większą liczbę pasażerów połączenia te zostaną wzmocnione o dodatkowe składy.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *ŚLĄSKIM PIERDOŁĄ ROKU 2011 ZOSTAJE...
  *ZAPLANUJ DŁUGIE WEEKENDY 2012 ROKU

  WIELKI KONKURS. Pokaż zimę na Śląsku i wygraj narciarski WEEKEND!Wybieramy NAJFAJNIEJSZĄ CHOINKĘ w woj. śląskim. ZAGŁOSUJ na swoją!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama