Myszków: Problem z azylem dla zwierząt

  Myszków: Problem z azylem dla zwierząt

  Krzysztof Suliga

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Myszków: Problem z azylem dla zwierząt
  W listopadzie budowaliśmy w azylu zadaszenie dla psów. Teraz każą nam je rozbierać . To nienormalne. Tym bardziej, że mamy środek zimy - żali się Patrycja Góra, pracownik myszkowskiego azylu.
  Myszków: Problem z azylem dla zwierząt
  Pracownicy spółki SANiKO, która prowadzi w Myszkowie schronisko dla psów, zaczęli tuż przed Nowym Rokiem demontować dachy boksów, w których przebywają zwierzęta. Ponad 60 znajdujących się tam psów może nie mieć więc zimą zabezpieczenia przed śniegiem i wiatrem. To sytuacja niczym z czeskiego filmu, bo w listopadzie dużym wysiłkiem i nakładem pieniężnym udało się nowo wybudowane boksy zadaszyć. Takie było zalecenie inspektoratu weterynaryjnego, którego pracownicy przeprowadzili w azylu kontrolę.


  Na zamontowanie dachów niemal natychmiast zareagował jednak Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego, który nie wydał na dachy zgody. A okazuje się, że była ona niezbędna. Gdyby dachy nie zostały zdemontowane, SANiKO zostałoby ukarane przez PINB. Jeżeli dachów nie będzie, będą z kolei problemy ze strony inspektoratu weterynaryjnego. I koło się zamyka.

  Więcej o problemie czytaj na myszkow.naszemiasto.pl

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *ŚLĄSKIM PIERDOŁĄ ROKU 2011 ZOSTAJE...
  *ZAPLANUJ DŁUGIE WEEKENDY 2012 ROKU

  WIELKI KONKURS. Pokaż zimę na Śląsku i wygraj narciarski WEEKEND!Wybieramy NAJFAJNIEJSZĄ CHOINKĘ w woj. śląskim. ZAGŁOSUJ na swoją!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "PANOWIE INSPEKTORZY"

   MYŚLĄCY (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 36 / 29

   w takiej sytuacji proszę zwierzęta przewież do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, niech Panowie Inżynierowie dadzą dach nad głową zwierzątom u siebie w domach, może zaczną wtedy myśleć ,...rozwiń całość

   w takiej sytuacji proszę zwierzęta przewież do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, niech Panowie Inżynierowie dadzą dach nad głową zwierzątom u siebie w domach, może zaczną wtedy myśleć , czy ważniejsza jest ich zgoda czy to aby zwierzęta nie marzły i nie lało im się na łep! A może odwrotnie panów nspektorów do schroniska niech zobaczą jak się żyje w takich warunkach! Bo zwierzę proszę PANÓW też czuje, może nawet więcej niż PANOWIE!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama