Pociąg do zniżek w Wiśle. Pojedź PKP Intercity i zgarnij...

  Pociąg do zniżek w Wiśle. Pojedź PKP Intercity i zgarnij rabat

  MIW

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Pociąg do zniżek w Wiśle. Pojedź PKP Intercity i zgarnij rabat

  ©ARC DZ

  Kolejarze z PKP Intercity znaleźli dobry sposób na przyciągnięcie podróżnych do swoich pociągów. Każdy, kto expresem "Wisła" (kursuje w weekendy z Warszawy) lub składem TKL "Pogoria" (kursuje z Gdyni) przyjedzie do Wisły może liczyć na 10 procent rabatu w kilkunastu tamtejszych hotelach, pensjonatach i stacjach narciarskich
  Pociąg do zniżek w Wiśle. Pojedź PKP Intercity i zgarnij rabat

  ©ARC DZ

  To efekt porozumienia podpisanego 17 grudnia przez Intercity oraz Wiślańską Organizację Turystyczną. Przedstawiciele przewoźnika chwalą się, że jest to pierwsze tego typu porozumienie w kraju (aczkolwiek w poprzednich sezonach podobne rozwiązania stosowały śląskie Przewozy Regionalne). Oferta będzie obowiązywać do końca lutego.

  Pasażerom, którzy skuszą się ofercie PKP Intercity i ruszą w Beskidy przypominamy, że od kilku tygodni na stronie internetowej www.intercity.pl działa specjalna aplikacja pozwalająca sprawdzić aktualne godziny przyjazdów i odjazdów pociągów tego przewoźnika. Wyświetlane są tam również ewentualne opóźnienia.

  Aby skorzystać z aplikacji należy kliknąć na baner "Informacja o ruchu pociągów", a następnie w wyszukiwarce wpisać interesującą nas stację. Na ekranie wyświetlą się wówczas wszystkie pociągi przejeżdżające przez nią oraz kończące lub rozpoczynające tam swój bieg.

  Po kliknięciu w numer danego pociągu można zobaczyć całą trasę, wraz z godzinami przyjazdów i odjazdów z poszczególnych stacji.

  - W czasach, kiedy coraz więcej osób posiada mobilne urządzenia z dostępem do Internetu takie rozwiązanie może być bardzo dobrym źródłem informacji w trakcie lub przed podróżą - ocenia Małgorzata Sitkowska, rzeczniczka PKP Intercity.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *ŚLĄSKIM PIERDOŁĄ ROKU 2011 ZOSTAJE...
  *ZAPLANUJ DŁUGIE WEEKENDY 2012 ROKU

  WIELKI KONKURS. Pokaż zimę na Śląsku i wygraj narciarski WEEKEND!Wybieramy NAJFAJNIEJSZĄ CHOINKĘ w woj. śląskim. ZAGŁOSUJ na swoją!

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   koleje

   zniechecony (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 61 / 41

   Kiedyś pociągi do Wisły jeździły często, w wekendy i święta obsada była dużo zwiększona. Miały różne zniżki w postaci biletów turystycznych ,szkolnych itp. Jeździły często i punktualnie. Gdyby ta...rozwiń całość

   Kiedyś pociągi do Wisły jeździły często, w wekendy i święta obsada była dużo zwiększona. Miały różne zniżki w postaci biletów turystycznych ,szkolnych itp. Jeździły często i punktualnie. Gdyby ta tradycja była pielęgnowana do dziś jeździłyby pełne , dotyczy to także Żywca i Zwardonia. Sam przesiadł bym się z auta do pociągu gdyby powrócili do tradycji.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama