W czwartek z DZ płyta do rozliczania PIT za 2011 rok

  W czwartek z DZ płyta do rozliczania PIT za 2011 rok

  CIS, MSH

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W czwartek z DZ płyta do rozliczania PIT za 2011 rok
  1/2
  przejdź do galerii
  Rok podatkowy za nami i fiskus z każdym dniem coraz głośniej będzie przypominał w mediach o ostatecznym terminie rozliczenia podatku dochodowego. Aby ułatwić zadanie naszym czytelnikom już jutro proponujemy darmowy program e-PITy 2011, który powstał w celu usprawnia podatnikom procesu rozliczania zeznań podatkowych.
  Program e-PITy 2011 pomoże szybko i w sposób maksymalnie prosty rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.

  Ale program który dostaniecie Państwo jutro za darmo z Dziennikiem Zachodnim ma jeszcze jedną superfunkcję i to ona czyni go wyjątkowym. Korzystając z e-Pitów 2011 przekażcie 1 proc. podatku na rzecz Hospicjum Cordis w Katowicach. Instalując program nie musicie już zastanawiać się czy i kogo obdarować uszczęśliwiając jednym procentem podatku.
  To wszystko zrobi za was nasz program i macie pewność, że pieniądze na pewno trafią do terminalnie chorych, którzy mają prawo do godnego odejścia w rodzinnej atmosferze bezpieczeństwa i dostatku.

  W grudniu uroczyście otwarto w Katowicach nową siedzibę Hospicjum Cordis. - Aby skończyć tę budowę i otworzyć budynek, musieliśmy zaciągnąć pożyczki w bankach - mówi Jan Dybała z Hospicjum Cordis. Budynek przy ul. Ociepki to 6 tys. m kw. i 160 pomieszczeń. W większości z nich brak łóżek, mebli i sprzętu. Hospicjum potrzebuje też pieniędzy na podstawowe utrzymanie.

  - Liczymy na mieszkańców regionu, bo to jest niesamowity potencjał. Uprawnionych do oddania 1 proc. podatku jest ponad dwa miliony osób, a naszym celem jest dotarcie choć do 200 tysięcy -mówi Jan Dybała.

  Ruszyła też nowa strona internetowa Hospicjum Cordis. Tam można znaleźć wszelkie informacje na jego temat oraz jak wspomóc tę organizację. Społeczne Towarzystwo Hospicjum Cordis, KRS 0000040314, Konto: PEKAO S.A. Mysłowice 89 1240 4315 1111 0000 5300 6941.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *REKORDOWY 20. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W WOJ. ŚLĄSKIM
  *NAJŁADNIEJSZE SZOPKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  WIELKI KONKURS. Pokaż zimę na Śląsku i wygraj narciarski WEEKEND!Wybieramy NAJFAJNIEJSZĄ CHOINKĘ w woj. śląskim. ZAGŁOSUJ na swoją!
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo