Gmina Jeleśnia ma swój profil na Facebooku

  Gmina Jeleśnia ma swój profil na Facebooku

  UG Jeleśnia

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Gmina Jeleśnia ma swój profil na Facebooku
  Gmina Jeleśnia uruchomiła profil na portalu społecznościowym Facebook. Przedsięwzięcie ma na celu z jednej strony skupić internautów zainteresowanych turystyką, z drugiej mieszkańców, którzy mogą podzielić się pomysłami.
  Gmina Jeleśnia ma swój profil na Facebooku
  ODWIEDŹ PROFIL DZIENNIKA ZACHODNIEGO NA FACEBOOKU

  Profil ma roboczą nazwę "PROJEKT YEAH! JELEŚNIA" publikowane są na nim wszelkie informacje na temat gminy znalezione w internecie. Profil ma proponować i promować informacje z gminy o innym charakterze niż te urzędowe.


  - Obecnie nawet najmniejsze miejsca na świecie, najmniejsze firmy, mają swoje profile w portalach społecznościowych, Z ich dobrodziejstw korzystają również najsilniejsi, najmocniejsi w swoich branżach. To spory potencjał, który mamy zamiar wykorzystać w promocji gminy i budowaniu jej pozytywnego wizerunku. Profil przeznaczony jest dla wszystkich, którzy mieszkają w gminie, bywają u nas, interesują się naszą okolicą, chcą zaprezentować swoje pomysły i dokonania, szczególnie dla ludzi młodych i z inicjatywą - mówi wójt gminy Marian Czarnota.

  Nakręć film o Jeleśni  - Już podczas pobieżnego przeszukiwania internetu pod kątem ciekawostek związanych z gminą Jeleśnia udało się administratorom profilu natrafić na świetne informacje i ciekawe, naprawdę profesjonalne filmiki na kanale youtube. Podjęliśmy więc decyzję, że zorganizujemy konkurs na film promocyjny gminy, w którym każdy może wziąć udział - mówi Czarnota.

  Konkurs, którego regulamin jest właśnie w opracowaniu zakłada, że prezentacja materiału filmowego, nie dłuższa niż pięć minut, powinna oddawać jej specyfikę, pokazać walory turystyczne, w sposób dynamiczny zachęcać do odwiedzenia gminy Jeleśnia. Bo przecież naprawdę jest tu co robić! Najlepszy filmowy obrazek nagrodzony zostanie dwoma tysiącami złotych. Szczegóły niebawem na stronie Urzędu Gminy oraz profilu facebookowym "PROJEKT YEAH! JELEŚNIA!"

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *REKORDOWY 20. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W WOJ. ŚLĄSKIM
  *NAJŁADNIEJSZE SZOPKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  WIELKI KONKURS. Pokaż zimę na Śląsku i wygraj narciarski WEEKEND!Wybieramy NAJFAJNIEJSZĄ CHOINKĘ w woj. śląskim. ZAGŁOSUJ na swoją!
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama