Off Festival zdobył prestiżową europejską nagrodę!

  Off Festival zdobył prestiżową europejską nagrodę!

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Środowy wieczór okazał się bardzo szczęśliwy dla Artura Rojka. Off Festival otrzymał prestiżową nagrodę European Festival Awards 2011 w kategorii Best Medium Festival, czyli Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości.
  Gala wręczenia nagród odbyła się w holenderskim mieście Groningen. Statuetkę dla "Offki" odebrał Artur Rojek. - Dziękujemy Wam wszystkim za głosy i za wiarę w Off Festival. Traktujemy jako docenienie tego, co robiliśmy do tej pory, ale i wyzwanie, by kolejnymi edycjami potwierdzić, że zasłużyliśmy na takie wyróżnienie - podkreślają twórcy festiwalu.

  Czytaj wywiad Arturem Rojkiem na temat nagrody


  European Festival Awards to najważniejsza impreza podsumowująca sezon festiwalowy w Europie. Nagrody przydzielane są w kilku kategoriach, m.in. w kategorii Best Small Festival (Najlepszy Mały Festival), Best Medium Festival (Najlepszy Festival Średniej Wielkości) czy Best Line Up (najlepszy skład wykonawców).

  Bardzo ważną jest także kategoria Best Major Festival (Najlepszy Duży Festival), którą dwukrotnie: w latach 2009 i 2010 zdobywał gdyński Open'er (z tego też względu w tym roku nie mógł być nominowany do nagrody w tej kategorii). Co też niezwykle istotne, statuetki przyznawane są w oparciu o głosowanie internetowe publiczności, w dużej części bywalców tych imprez.
  Wyróżnienie dla Off Festivalu podkreśla jego silną markę i uznanie wśród europejskiej publiczności, której z roku na rok coraz więcej przyjeżdża na Śląsk.

  Arturowi Rojkowi serdecznie gratulujemy wygranej i czekamy już na tegoroczną edycję Off Festivalu w Katowicach.

  Jak twierdzą organizatorzy, 23 stycznia mamy poznać kolejnych wykonawców, którzy w sierpniu pojawią się na Dolinie Trzech Stawów. Przypominamy, że Off Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *REKORDOWY 20. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W WOJ. ŚLĄSKIM
  *NAJŁADNIEJSZE SZOPKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  WIELKI KONKURS. Pokaż zimę na Śląsku i wygraj narciarski WEEKEND!Wybieramy NAJFAJNIEJSZĄ CHOINKĘ w woj. śląskim. ZAGŁOSUJ na swoją!
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama