Ważne
  Finał naszej akcji Wybierz sobie Mikołaja [ZDJĘCIA i WIDEO]

  Finał naszej akcji Wybierz sobie Mikołaja [ZDJĘCIA i WIDEO]

  Katarzyna Pachelska

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Finał naszej akcji Wybierz sobie Mikołaja [ZDJĘCIA i WIDEO]
  1/164
  przejdź do galerii

  ©Arkadiusz Ławrywianiec

  Jak to jest dostać prezent gwiazdkowy dopiero 20 stycznia? Laureaci akcji Dziennika Zachodniego "Wybierz sobie Mikołaja" zgodnie twierdzili w piątkowy wieczór, że z takich rąk podarunki mogą dostawać nawet w marcu. Zobaczcie zdjęcia z tej pięknej uroczystości.
  Zgromadzenie tylu ważnych i barwnych osobistości w jednym miejscu i w jednym czasie jest nie lada wyzwaniem. "Dziennik Zachodni" podejmuje je już od 11 lat.

  W Teatrze Nowym w Zabrzu odbył się uroczysty finał naszej akcji. Ponad 40 znakomitości z naszego regionu - polityków, samorządowców, eurodeputowanych, artystów, biznesmenów, naukowców, lekarzy i dziennikarzy, na czele z prof. Jerzym Buzkiem, byłym przewodniczącym Parlamentu Europejskiego oraz minister rozwoju regionalnego Elżbietą Bieńkowską - przybyło do Zabrza, by wręczyć ufundowane przez siebie prezenty naszym Czytelnikom.


  Zabawa "Wybierz sobie Mikołaja" trwała na naszych łamach przez cały grudzień. Czytelnicy sami decydowali, od kogo chcą otrzymać podarunek. Zwykle wybierali te osoby, które szanują i podziwiają. Później już tylko musieli liczyć na łut szczęścia w losowaniu.  Okazji do życzeń, serdecznych słów i żartów było mnóstwo.

  - W naszym kraju miniony rok nie był najgorszy. Życzmy sobie powtórki - mówił prof. Jerzy Buzek, wręczając słusznych rozmiarów voucher na wycieczkę do Włoch Urszuli Pioruńskiej z Lisowa w gminie Herby.

  Finał akcji co roku jest okazją do niezwykłych spotkań. Wczoraj prof. Marek Szczepański odnalazł w osobie obdarowanego przez siebie Jana Lipczyka z Gliwic kolegę z lat studenckich, a minister Elżbieta Bieńkowska po raz drugi w ciągu dwóch miesięcy spotkała się z Urszulą Saternus, która w grudniu wręczała jej strój górniczy w Mysłowicach. Prof. Krystyna Doktorowicz miała natomiast przyjemność obdarować powtórnie - po siedmiu latach - Józefę Tajnert z Zabrza.

  Uroczystość była też okazją uhonorowania pracowników "Dziennika Zachodniego". Nagrodę dla Dziennikarza Roku 2011 odebrała Agata Pustułka, specjalizująca się w tematach związanych ze zdrowiem i polityką. Ola Szatan za to została Multimedialnym Dziennikarzem Roku 2011, czyli tym, który wykazał się największą aktywnością na naszych dwóch portalach internetowych, a więc na dziennikzachodni.pl i naszemiasto.pl.

  Brylantem Reklamy "Dziennika Zachodniego" w 2011 roku została ogłoszona Patrycja Kubica.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *TOP 10 NAJZABAWNIEJSZYCH ŚLĄSKICH SŁÓW
  *NAJŁADNIEJSZE SZOPKI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ ZDJĘCIA
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Dramatyczny WYPADEK AUTOBUSÓW w Mysłowicach. IKARUS zawisł nad rzeką! [ZDJĘCIA]
  KATOWICE jednym z 7 CUDÓW świata? To nie żart. Zobacz o co chodzi

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   fotki

   annawitkowicz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 126 / 120

   zdjęcia

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama