Ważne
  Andrzej Piaseczny spotkał się z fanami w Empiku

  Andrzej Piaseczny spotkał się z fanami w Empiku

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Tłum ludzi pojawił się w piątek w katowickim Empiku w Silesia City Center, gdzie pojawił się Andrzej Piaseczny, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Nic dziwnego, bowiem było to pierwsze spotkanie artysty z fanami po wydaniu najnowszej płyty "To co dobre", która na rynku ukazała się 23 stycznia.
  - Co to znaczy być szczęśliwcem? To przede wszystkim odczuwać szczęście. Nie wierzę w to, że udało mi się osiągnąć kilka fajnych rzeczy tylko poprzez jakiś ciąg przypadków. Bo wydaje mi się, że przypadków nie ma, są tylko dobre decyzje - mówił Andrzej Piaseczny, który swój nowy album nagrywał z Stanach Zjednoczonych, współpracując z Henrym Hirschem, producentem większości płyt Lenny'ego Kravitza.
  Na trwające ponad 1,5 godziny spotkanie z muzykiem (świetnie prezentującym się w stylu "eleganckiej nonszalancji") przybyła liczna grupa wiernych fanów. Do podpisu dawali nie tylko ostatnią, ale i wcześniejsze płyty. Jedna pani wręczyła Andrzejowi bukiet kwiatów, inna przyniosła... fiołek w doniczce. Pojawiła się też Magdalena Kulus, niepełnosprawna pisarka, która podarowała Piasecznego swoją książkę "Blondyn i Blondyna".

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama