List do DZ: Twórcy telewizyjni kpią sobie z widzów

  List do DZ: Twórcy telewizyjni kpią sobie z widzów

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Telenowele dokumentalne z TVN-u i Polsatu mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników

  Telenowele dokumentalne z TVN-u i Polsatu mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników © kadr z telenoweli "trudne sprawy"

  Co prawda nie "występowałem" w wymienionych przez Panią programach [list jest kierowany do red. Katarzyny Pachelskiej, autorki tekstu "Podglądanie telewizji", DZ 19.01 - przyp. red.], ale korci mnie, by napisać kilka słów - pisze w liście do Dziennika Zachodniego, Czytelnik z Gliwic.
  Telenowele dokumentalne z TVN-u i Polsatu mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników

  Telenowele dokumentalne z TVN-u i Polsatu mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników © kadr z telenoweli "trudne sprawy"

  To, że Pani "uwielbia" oglądać wymienione wypociny Polsatu czy TVN-u, to nie powód, aby pisać o tym w liczbie mnogiej. Dla mnie, moich bliskich i znajomych te programy są obrzydliwe. Sądzimy, że są to programy przeznaczone głównie dla frustratów, kiboli, meneli wszelkiego autoramentu i innych rodaków chcących sobie poprawić, tanim kosztem, własne samopoczucie.

  CZYTAJ WIĘCEJ LISTÓW DO REDAKCJI DZIENNIKA ZACHODNIEGO

  Chamstwem bijącym z tych programów można by obdzielić całą kadencję Sejmu III RP, a jeszcze sporo by zostało. Ta-kiego instruktażu chamstwa nie wykombinowaliby nawet recydywiści ze Strzelec Opolskich. Pisze Pani, że TVN "poszedł po rozum do głowy, korzystając z doświadczeń Polsatu" i jeżeli stworzyli to, co stworzyli, to z rozumem w tych głowach jest beznadziejnie. Ale widocznie mają dobre rozezna-nie, kto ich ogląda i dorównuje poziomem intelektualnym. A mając takiego tuza, jak wymieniony przez Panią z nazwiska (za przeproszeniem) reżyser, sukces jest w zasięgu ręki.

  Najlepsze seriale 2011 ZOBACZ TUTAJ

  Gdyby mnie lub moim znajomym przydarzyła się chociaż jedna z tych "historii", to uważalibyśmy się za ludzi przegranych życiowo. A Pani się przydarzyła? Jeżeli tak, to serdecznie współczuję. Wątpię, aby Florczak z Wrocławia był również gwiazdą wśród znajomych i sąsiadów. U mnie miałby "przerąbane" na wieki wieków.

  Pożal się Boże "aktorzy" błaznujący w tych programach, robią to tylko dla kasy bo, jak sa-ma Pani pisze, "występują pod przybranymi nazwiskami", zdając sobie z pewnością sprawę ze swoich wygłupów. Będąc na ich miejscu, miałbym moralnego kaca. Na szczęście, nigdy to nie będzie miało miejsca, za żadne pieniądze. Brzydziłbym się sam siebie. Bardzo się Pani dziwię, że podjęła się Pani pisać tak bałwochwalczo na taki temat. Chyba że chodziło Pani o... No, właśnie. Oprac. JJ

  Janusz z Gliwic

  Nasz adres: "Dziennik Zachodni" Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25a, 41-203 Sosnowiec
  opinie@dz.com.pl


  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *NAJZABAWNIEJSZE ŚLĄSKIE SŁOWA - WYNIKI PLEBISCYTU
  *WALCZYMY O USTAWĘ METROPOLITALNĄ - POZNAJ EFEKTY
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Porwanie dziecka w Sosnowcu. Pomóżcie odnaleźć Madzię! SERWIS SPECJALNY
  Walka hardkorowy koksu kontra Marcin Najman w Spodku? Kto wygra?

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   co dalej z cukrzykami

   grzegorzpawlowski1@onet.pl (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 9

   rząd i media obrały sobie znowu inne tematy ale już zapomniano o cukrzykach którzy płacą potężne ceny za lekarstwa ratujące życie ja choruję na cukrzycę 38 lat i teraz za paski do pomiaru glukozy w...rozwiń całość

   rząd i media obrały sobie znowu inne tematy ale już zapomniano o cukrzykach którzy płacą potężne ceny za lekarstwa ratujące życie ja choruję na cukrzycę 38 lat i teraz za paski do pomiaru glukozy w krwi zamiast jak płaciłem za 4 paczki które potrzebuję na miesiąc 12,80 muszę płacić 200 zł. nikogo już nie interesuje skąd brać te pieniądze a jak się zaczną komplikacje cukrzycowe to tylko się modlić do boga o śmierć nie w cierpieniach bo nikt nie zdaje sobie sprawy ze skutków(stopa cukrzycowa nerki serce oczy)nikt naprawdę nikt mi nie ulży nikt nie stanie w obronie cukrzykówzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama