Koniec High School Musical! Co w zamian?

  Koniec High School Musical! Co w zamian?

  Magda Orzażewska

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  High School Musical

  High School Musical ©Mikołaj Suchan

  Historia High School Musical w Gliwicach właśnie dobiega końca. Był to prawdopodobnie najbardziej popularny na świecie przebój telewizyjny dla młodzieży, ogromny sukces wersji kinowej i niezwykle barwne show na deskach teatralnych.
  High School Musical

  High School Musical ©Mikołaj Suchan

  18 września 2009 roku na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego odbyła się prapremiera słynnego High School Musical w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, Dyrektora Teatru Komedia. Niezwykle kolorowy, pozytywny i emanujący optymizmem spektakl natychmiast zachwycił publiczność i recenzentów. Doskonali aktorzy, wyłonieni w ogólnopolskim castingu, piękna historia o miłości ponad wszystko i doskonała choreografia okazały się przepisem na sukces.


  Ostatni moment by zobaczyć!

  Luty to niestety ostatni miesiąc, w którym musical będzie gościł w Gliwicach. Obejrzeć go będzie można tylko pięciokrotnie: 23 lutego o godz. 9.00 i 12.30, 24 lutego o godz. 10.00 i 18.30 oraz 25 lutego o godz. 16.00. Warto się wybrać. High School Musical pozwala, na dwie godziny, oderwać się od rzeczywistości i problemów, przenieść się w świat muzyki i tańca, a także przypomnieć sobie czym jest zwariowana młodzieńcza miłość.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEDSTAWIENIA HIGH SCHOOL MUSICAL W GLIWICACH

  Czy "Tarzan" odniesie podobny sukces?

  Miejsce kultowego HSM na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego zajmie kolejny przebój Disneya. "Tarzan" pojawił się na świecie w roku 2006 na Brodwayu. Musical, do którego genialną muzykę stworzył Phil Collins, polską prapremierę będzie miał 19 maja 2012 r. Wyjątkowo zostanie on wystawiony w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca, aby, decyzją dyrektora Pawła Gabary, zapewniona została stosowna dla tak ważnego wydarzenia oprawa.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z CASTINGU DO TARZANA W ZABRZU

  Musical oglądać będzie mogło 2 tysiące widzów, będzie to największa realizacja musicalowa w historii Gliwickiego Teatru Muzycznego. W przygotowania zaangażowany jest DMiT, a także samorządy miast Gliwice i Zabrze. Sądząc po przygotowaniach widzowie mogą spodziewać się naprawdę dużego wydarzenia. Takiej okazji nie można przegapić.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *NAJZABAWNIEJSZE ŚLĄSKIE SŁOWA - WYNIKI PLEBISCYTU
  *WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA ŚMIERCI MAGDY Z SOSNOWCA - POZNAJ SZCZEGÓŁY
  Codziennie rano
  najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-
  mail. Zapisz się do
  newslettera  *ALE FUTURYSTYKA! Zobacz jak będą wyglądać Katowice w 2015 roku. WIZUALIZACJE
  *Niesamowicie GORĄCE DZIEWCZYNY na mroźne dni. Zobacz FOTKI Queen Śląska i Zagłębia
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama