Mysłowice: Policja wciąż wyjaśnia sprawę otwartej studzienki

  Mysłowice: Policja wciąż wyjaśnia sprawę otwartej studzienki

  RES

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wciąż trwa wyjaśnianie wypadku, do którego doszło w czwartek w Mysłowicach. Przypomnijmy, że 3-letnia dziewczynka wpadła do niezabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej. W poniedziałek przebywała jeszcze na obserwacji w Centrum Zdrowia Dziecka w katowickiej Ligocie.
  Do wypadku doszło przy ul. Gwardii Ludowej. Dwie siostry bawiły się na śniegu w pobliżu domu. W pewnym momencie młodsza wpadła do odsłoniętego otworu studzienki. Z odsieczą ruszył sąsiad, który uratował dziecko i odwiózł je do szpitala. Mysłowicka policja nie podała na razie, kto bezpośrednio odpowiada za pozostawienie studzienki. - Prowadzimy działania operacyjne, a wkrótce rozpoczną się przesłuchania - zapowiada Andrzej Szczerba, rzecznik mysło-wickich policjantów.
  Co grozi za niezabezpieczenie studzienki? - Na razie rudno powiedzieć, bo nie wiadomo, kto będzie za nią odpowiadał, ani jak zostanie potraktowany - dodaje rzecznik.Dziewczynka została zatrzymana w szpitalu na kilkudniowej na obserwacji - podejrzewano u niej wstrząs mózgu, narzekała też na ból nogi.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *NAJZABAWNIEJSZE ŚLĄSKIE SŁOWA - WYNIKI PLEBISCYTU
  *WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA ŚMIERCI MAGDY Z SOSNOWCA - POZNAJ SZCZEGÓŁY


  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera  *ALE FUTURYSTYKA! Zobacz jak będą wyglądać Katowice w 2015 roku. WIZUALIZACJE
  *Niesamowicie GORĄCE DZIEWCZYNY na mroźne dni. Zobacz FOTKI Queen Śląska i Zagłębia


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama