Instytut Onkologii w Gliwicach z certyfikatem

  Instytut Onkologii w Gliwicach z certyfikatem

  Agata Pustułka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Instytut Onkologii w Gliwicach otrzymał Europejski Certyfikat Kompetencji w Radioterapii. Uzyskanie certyfikatu potwierdza jakość leczenia w gliwickim szpitalu, a jednocześnie umożliwi bezpłatne szkolenia lekarzy, dostęp do najnowocześniejszych osiągnięć światowych ośrodków w zakresie radioterapii, a przede wszystkim leczenie pacjentów zgodnie najskuteczniejszymi metodami.
  - Nowoczesna radioterapia spowodowała wzrost wyleczeń na nowotwory, w niektórych przypadkach nawet o kilkadziesiąt procent. Europejski Certyfikat jest dedykowany pacjentom, którzy otrzymują dostęp do wszystkich prowadzonych na świecie procedur radioterapeutycznych. W Instytucie będą też, zgodnie z najnowszymi trendami terapeutycznymi, bezpłatnie szkoleni lekarze. Chodzi o podniesienie jakości leczenia nowotworów w polskich szpitalach, co te szkolenia umożliwią - wyjaśnia prof. Bogusław Maciejewski, dyrektor Centrum Onkologii w Gliwicach.

  Zwykle kursy kosztują ok. 10 tys. euro i niewielu lekarzy stać na ich opłacenie. Teraz bezcenną wiedzę otrzymają za darmo. - Dla nas przyznanie Certyfikatu to także zobowiązanie, by wciąż trzymać rękę na pulsie, utrzymywać jakość w zakresie diagnostyki i terapii nowotworów - wyjaśni a prof. Maciejewski.

  Instytut Onkologii w Gliwicach dzięki kontaktom z Narodowym Instytutem Raka w USA oraz jednym z najnowocześniejszych ośrodków leczenia nowotworów w Houston (MD Andreson) uczestniczy w światowych badaniach nad leczeniem nowotworów, ma dostęp do hipernowoczesnych metod badawczych.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *NAJZABAWNIEJSZE ŚLĄSKIE SŁOWA - WYNIKI PLEBISCYTU
  *WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA ŚMIERCI MAGDY Z SOSNOWCA - POZNAJ SZCZEGÓŁY
  Codziennie rano
  najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-
  mail. Zapisz się do
  newslettera  *ALE FUTURYSTYKA! Zobacz jak będą wyglądać Katowice w 2015 roku. WIZUALIZACJE
  *Niesamowicie GORĄCE DZIEWCZYNY na mroźne dni. Zobacz FOTKI Queen Śląska i Zagłębia  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama