Wesołe Miasteczko czynne już od kwietnia

  Wesołe Miasteczko czynne już od kwietnia

  RES

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W tym roku w lunaparku mają się pojawić dodatkowe atrakcje. Jakie? To niespodzianka

  W tym roku w lunaparku mają się pojawić dodatkowe atrakcje. Jakie? To niespodzianka ©Marzena Bugała

  Największy w Polsce lunapark będzie otwarty w tym roku kilka tygodni dłużej. Zarząd Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku zdecydował, że Śląskie Wesołe Miasteczko zostanie udostępnione w wielkanocny poniedziałek, 9 kwietnia.
  W tym roku w lunaparku mają się pojawić dodatkowe atrakcje. Jakie? To niespodzianka

  W tym roku w lunaparku mają się pojawić dodatkowe atrakcje. Jakie? To niespodzianka ©Marzena Bugała

  - Na pewno przygotujemy też niespodzianki i atrakcje. Na szczegóły jest jednak jeszcze za wcześnie - przyznaje Łukasz Buszman, rzecznik WPKiW.

  Do tej pory lunapark był dostępny od początku maja. Bilety od poniedziałku do czwartku kosztowały 40 zł, a od piątku do niedzieli 50 zł. W tym sezonie przez cały tydzień będzie obowiązywała cena 50 zł za cały dzień zabawy. W kwietniu i we wrześniu z atrakcji w miasteczku będzie można korzystać tylko od czwartku do niedzieli.


  - Jesteśmy gotowi, aby wcześniej rozpocząć sezon. W kwietniu jest wiele dni wolnych i mamy nadzieję, że frekwencja będzie spora - tłumaczy Buszman.

  W zeszłym roku miasteczko odwiedziło 214 tys. osób. W parku po cichu liczą, że ten wynik uda się w tym sezonie poprawić. - Ale wszystko będzie zależało od pogody - przyznaje rzecznik. W nowym sezonie na stałe wprowadzony zostanie bilet sezonowy.

  Będzie kosztował 149 zł i ma uprawniać do zabawy przez cały sezon. Przygotowano też atrakcję dla najstarszych użytkowników: bilet seniora za 69 zł. Przedsprzedaż ruszy w marcu. Można go będzie kupić online na stronie wesole-miasteczko.pl. W tym roku zaplanowano też kilka innych ciekawych promocji. Jeżeli np. przyjdziemy do lunaparku z biletem do Teatru Rozrywki, to otrzymamy cukrową watę.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *A JEDNAK POLSKIE OBOZY ISTNIAŁY. MOŻE NIE KONCENTRACYJNE I NIE ZAGŁADY, ALE JEDNAK. TUŻ PO WOJNIE ZMARŁO W NICH TYSIĄCE LUDZI, ZATRZYMANYCH JAKO "ELEMENT NIEPEWNY". ZOBACZ FILM I PODYSKUTUJ
  *PRZEZ 100 DNI LICZYLIŚMY NA PO, ŻE SPEŁNI OBIETNICE I PORADZI SOBIE Z USTAWĄ
  METROPOLITALNĄ. ALE POLITYCY ZAPOMNIELI, CO NAM OBIECALI


  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera  *ALE FUTURYSTYKA! Zobacz jak będą wyglądać Katowice w 2015 roku. WIZUALIZACJE
  *Niesamowicie GORĄCE DZIEWCZYNY na mroźne dni. Zobacz FOTKI Queen Śląska i Zagłębia


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama