Ważne
  Gęsta mgła nad lotniskiem w Pyrzowicach. Będzie zamknięte?

  Gęsta mgła nad lotniskiem w Pyrzowicach. Będzie zamknięte?

  Krzysztof Szendzielorz

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Mgła w Pyrzowicach

  Mgła w Pyrzowicach ©Dziennik Zachodni

  Pierwszy dzień marca w powiecie tarnogórskim jest ciepły (+ 5 stopni Celsjusza), ale niezwykle mglisty. To może spowodować utrudnienia w ruchu lotniczym w Pyrzowicach.
  Mgła w Pyrzowicach

  Mgła w Pyrzowicach ©Dziennik Zachodni

  Na lotnisku w Pyrzowicach 1 marca ok. godz. 9.20 widzialność przy pasie startowym wynosiła 200 metrów. - By ruch mógł odbywać się normalnie potrzeba około 700 metrów widzialności, więc na razie nie jest dobrze - mówi Piotr Adamczyk z GTL, firmy zarządzającej portem lotniczym w Pyrzowicach.

  O tym czy będą przekierowania z Pyrzowic dowiemy się około godz. 10, bo wtedy w Katowice-Airport zaczyna się ruch lotniczy.
  Jednak przekierowania są bardzo prawdopodobne. W Krakowie-Balicach 1 marca nad ranem były jeszcze gorsze warunki pogodowe, więc Katowice-Airport na pewno tym razem nie przyjmie samolotów ze stolicy Małopolski.

  W sprawie rozkładu lotów w Pyrzowicach, ewentualnych opóźnień, można kontaktować się z informacją lotniskową pod nr. tel.: 32 392 73 85, 32 392 73 24, lub 801 011 752.

  Aktualizacja z około godz. 11.10.

  Warunki pogodowe na lotnisku w Pyrzowicach znacznie się poprawiły. Teraz normalnie odbywa się ruch lotniczy. - Z powodu mgły i ograniczonej widoczności odwołany został tylko poranny samolot z i do Warszawy - mówi Piotr Adamczyk. Natomiast samoloty z Monachium, które miały wylądować o godz. 9.50 w Pyrzowicach zostały przekierowane do krakowskich Balic.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *A JEDNAK POLSKIE OBOZY ISTNIAŁY. MOŻE NIE KONCENTRACYJNE I NIE ZAGŁADY, ALE JEDNAK. TUŻ PO WOJNIE ZMARŁO W NICH TYSIĄCE LUDZI, ZATRZYMANYCH JAKO "ELEMENT NIEPEWNY". ZOBACZ FILM I PODYSKUTUJ
  *PRZEZ 100 DNI LICZYLIŚMY NA PO, ŻE SPEŁNI OBIETNICE I PORADZI SOBIE Z USTAWĄ
  METROPOLITALNĄ. ALE POLITYCY ZAPOMNIELI, CO NAM OBIECALI


  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera  *ALE FUTURYSTYKA! Zobacz jak będą wyglądać Katowice w 2015 roku. WIZUALIZACJE
  *Niesamowicie GORĄCE DZIEWCZYNY na mroźne dni. Zobacz FOTKI Queen Śląska i Zagłębia


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama