Rzeczoznawcy za darmo na Śląsku

  Rzeczoznawcy za darmo na Śląsku

  JJ

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bezpłatne dyżury organizuje Śląskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w siedzibie Stowarzyszenia - Katowice, ul. Dąbrowskiego 22, pokój 113.
  Najbliższy dyżur odbędzie się 5 marca w godz. od 15 do 17. Dyżury prowadzone są przez rzeczoznawców majątkowych, doświadczonych w wycenach nieruchomości i doradztwie z tego zakresu.

  - Porady mogą być przydatne w ocenie wartości rynkowej nieruchomości, np. w przypadku kupna-sprzedaży, spraw spadkowych, opłat z tytułu użytkowania wieczystego, odszkodowań i innych - informuje Andrzej Kalus, prezes Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.


  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *A JEDNAK POLSKIE OBOZY ISTNIAŁY. MOŻE NIE KONCENTRACYJNE I NIE ZAGŁADY, ALE JEDNAK. TUŻ PO WOJNIE ZMARŁO W NICH TYSIĄCE LUDZI, ZATRZYMANYCH JAKO "ELEMENT NIEPEWNY". ZOBACZ FILM I PODYSKUTUJ
  *PRZEZ 100 DNI LICZYLIŚMY NA PO, ŻE SPEŁNI OBIETNICE I PORADZI SOBIE Z USTAWĄ
  METROPOLITALNĄ. ALE POLITYCY ZAPOMNIELI, CO NAM OBIECALI


  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera  *ALE FUTURYSTYKA! Zobacz jak będą wyglądać Katowice w 2015 roku. WIZUALIZACJE
  *Niesamowicie GORĄCE DZIEWCZYNY na mroźne dni. Zobacz FOTKI Queen Śląska i Zagłębia


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama