Na turystyce w Polsce można zarabiać

  Na turystyce w Polsce można zarabiać

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dobiega końca projekt Aktywator Biznesowy, dzięki któremu pasjonaci ze Śląska i Dolnego Śląska mogli dowiedzieć się jak robić to, co lubią i zarabiać w turystyce. Niektórzy uczestnicy podjęli współpracę z hotelami i innymi firmami turystycznymi. O efekty projektu i korzyści z niego płynące pytamy Annę Adamską - kierowniczkę Aktywatora Biznesowego.  - Aktywator Biznesowy okazał się być doskonałą szansą dla osób, które ze swojego hobby chciały uczynić sposób na życie. Dzięki udziałowi w projekcie takie osoby zyskały sposobność na to, by robiąc to, co ich pasjonuje, zarabiać. Korzystając ze wsparcia szkoleniowo - doradczego, opracowały swoje usługi, które mogą być realizowane we współpracy z przedsiębiorstwami turystycznymi. Najlepsze pomysły zostały wprowadzone w życie w postaci pakietów, czyli gotowych produktów turystycznych - wyjaśnia pani Anna.


  Nowe produkty turystyczne

  Takie pakiety to innowacyjne rozwiązanie na rynku turystycznym.

  Obecnie turysta jadący do hotelu kupuje tylko nocleg i wyżywienie, a przecież może kupić pakiet, czyli cały pobyt, włącznie z wypełnieniem czasu wolnego.

  - Dziś ciekawe miejsca, muzea i inne atrakcje poznaje się utartymi metodami, które nie zawsze są interesujące. A przecież można zwiedzać i poznawać poprzez dobrą zabawę - tę przecież lubi każdy - przekonuje kierowniczka Aktywatora Biznesowego.

  Coraz więcej turystów poszukuje właśnie takich kompletnych ofert.


   


  Jak to się robi?

  - Ciekawy pakiet powinien być wypełniony atrakcjami. O to, żeby turystom zapewnić ciągłą rozrywkę zadbali uczestnicy naszego projektu - mówi Anna Adamska. - Mieliśmy bardzo bogaty przekrój zainteresowań - od artystycznych poprzez sportowe, skończywszy na ekstremalnych. Wiele z tych pasji świetnie nadawało się do wykorzystania we współpracy z hotelami czy agroturystykami. Dodaliśmy do tego nasze wsparcie doradczo-szkoleniowe i organizacyjne, i pakiet gotowy.


  Inni też tak mogą

  Wszystkich zainteresowanych tematem tworzenia nowej oferty turystycznej, pasjonatów, hotelarzy, przedstawicieli samorządów, instytucji otoczenia biznesu i innych, zapraszamy do udziału w konferencji w ramach Aktywatora Biznesowego. Odbędzie się ona 28 marca 2012, we Wrocławiu. Szczegóły na stronie www.aktywatorbiznesowy.pl lub pod nr telefonu 74 854 90 44.


  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego; Poddziałanie 2.2.1 "Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama