Listonosz zniknął z pieniędzmi. Znalazł się w... salonie...

  Listonosz zniknął z pieniędzmi. Znalazł się w... salonie gier

  KLM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Przez kilka godzin bielscy policjanci szukali zaginionego listonosza, którego zaginięcie zgłosiła kierowniczka urzędu pocztowego. Mężczyzna znalazł się w salonie gier, gdzie wydawał pieniądze, które miał doręczyć mieszkańcom Bielska-Białej.
  Zaginięcie listonosza zgłosiła wczorajszym wieczorem zaniepokojona kierowniczka jednego z urzędów pocztowych. Jak ustalili policjanci, listonosz wyszedł nad ranem do pracy w teren mając przy sobie torbę z listami i pieniędzmi do wypłacenia rent, emerytur oraz przekazów pocztowych.

  - Początkowo policjanci nie wykluczali, że do zaginięcia mężczyzny mógł się ktoś przyczynić. Ale w toku prowadzonych poszukiwań szybko jednak ustalono, że listonosz nie dotarł do osób, którym miał dostarczyć przesyłki - wyjaśnia Elwira Jurasz, oficer prasowy bielskiej policji.


  Policjanci ustali, że 40-ltni mężczyzna lubił przebywać w salonach gier. Na jednym z parkingów w centrum miasta policjanci z bielskiego pododdziału prewencji namierzyli jego samochód, w którym znajdowały się niedoręczone przesyłki. Chwilę później w całodobowym salonie gier odnaleźli zaginionego listonosza.

  Z całej sumy, którą sobie przywłaszczył, udało się odzyskać tylko część gotówki. Zagarnięte pieniądze mężczyzna przeznaczył na gry hazardowe. Wiele wskazuje na to, że chciał się "odkuć" za niedawną przegraną.

  Zatrzymany był trzeźwy. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Dziś śledczy przedstawią mu zarzuty przywłaszczenia powierzonego mienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *Nowy taryfikator mandatów SPRAWDŹ, ZA CO GROŻĄ WYŻSZE KARY
  *Sprawa Madzi z Sosnowca - ustalenia prokuratorów, zeznania rodziców, wielka ucieczka Katarzyny W.

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  *GWIAZDA PROGRAMU X-FACTOR nagrywała swój klip w Świerklańcu. ZOBACZ FOTKI
  * FOTOMATURA 2012. Zobacz tegoroczne maturzystki i maturzystów z całego województwa! ZAGŁOSUJ!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama