Bielskie autobusy MZK robią sobie bardzo długi weekend

  Bielskie autobusy MZK robią sobie bardzo długi weekend

  Jacek Drost

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bielskie autobusy MZK robią sobie bardzo długi weekend
  Lotem błyskawicy rozeszła się wczoraj wśród pasażerów informacja o tym, że autobusy bielskiego Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego przez cały następny tydzień będą kursowały jak... w soboty.
  Bielskie autobusy MZK robią sobie bardzo długi weekend
  Ale jak się dobrze policzy, to majówka w MZK rozpocznie się już 28 kwietnia i potrwa do 6 maja, czyli przez dziewięć dni autobusy będą kursowały znacznie rzadziej niż w dni robocze.

  ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ AUTOBUSY W BIELSKU-BIAŁEJ

  - To jakiś absurd, przecież poniedziałek 30 kwietnia czy środa 2 maja są normalnymi dniami roboczymi.
  To nie jest tak, że wszyscy wypisali wolne i w przyszłym tygodniu będą mieli jeden długi weekend. Bielski przewoźnik powinien to mieć na uwadze - pieklił się wczoraj bielszczanin, Ryszard Górka.

  Jeśli chodzi o szczegóły, to w przyszłym tygodniu autobusy będą jeździły w następujący sposób: 30 kwietnia oraz 2 i 4 maja tak jak w soboty za wyjątkiem linii nr 52, na której autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze.

  U bielskiego przewoźnika od 1 maja zmieniają się ceny biletów [CENNIK]

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  *Nowy taryfikator mandatów SPRAWDŹ, ZA CO GROŻĄ WYŻSZE KARY
  *Sprawa Madzi z Sosnowca - ustalenia prokuratorów, zeznania rodziców, wielka ucieczka Katarzyny W.

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  * BUDYNEK JAK TITANIC? JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH ZABRZAŃSKICH TAJEMNIC ODKRYTA [ZDJĘCIA + FILM]
  * OSTATNI CASTING MISS ZAGŁĘBIA 2012 [ZOBACZ ZDJĘCIA!]

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kilka kireowców ograniczonych umysłowo niszczy opinię o MZK

   Klient(aby zaznaczyć że to ja wam daję pieniążki a wy jesteście pracownikami) MZK (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 6

   Ogółem oceniam MZK dobrze. Oczywiście są spore mankamenty gdyż jest to instytucja publiczna:
   1. Zbuntowani kierowcy którzy są podręcznikowym przykładem jak NIE powinien wyglądać kierowca Miejskich...rozwiń całość

   Ogółem oceniam MZK dobrze. Oczywiście są spore mankamenty gdyż jest to instytucja publiczna:
   1. Zbuntowani kierowcy którzy są podręcznikowym przykładem jak NIE powinien wyglądać kierowca Miejskich Zakładów Komunikacyjnych. Oczywiście jest to tylko część kierowców ale rzutują na wszystkich.
   W wojsku tacy to nie mieliby życia. Ale jak to się mówi niekompetencja pracowników prezentuje poziom kompetencji dyrektora.
   2. ZBYT WIELE WOLNYCH DNI. Miejskie Zakłady Komunikacyjne w Bielsku-Białej powinny służyć ludziom z miasta Bielsko-Biała i jak klienci MZK pracują normalnie to kurzy autobusowe też powinny być normalne. Chyba że zatrudniają ludzi z rentą.. a to by tłumaczyło zachowanie kierowców z punktu nr 1. mojego komentarza.
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   MZK wzieło sobie urlop

   Tadeusz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 89 / 55

   Skandal, ale on ciągnie jak długo mamy MZK, bo kiedyś nasze czerwone autobusy były przykladem dla ca łej Polski. Dzisiaj okazuje się, że w myśl Bielskiego MZK, pasażer to śmieć, którym, nie wato...rozwiń całość

   Skandal, ale on ciągnie jak długo mamy MZK, bo kiedyś nasze czerwone autobusy były przykladem dla ca łej Polski. Dzisiaj okazuje się, że w myśl Bielskiego MZK, pasażer to śmieć, którym, nie wato się zajmować. przyklady? Wielka Sobota i inne przedświateczne dni, autobusy kursują jak chcą. Doszło już do tego, że w niedziele i święta, czas oczekiwania na autobus, to nawet 60 minut. Nie lepiej jest w dni powszednie. Warto aby ktoś z dyrekcji pojawił się na końcowej pętli przed marketem. Szachy, kawa, przekomarzanie się, a pasa żerowie czekają. Spieszy się pasażerowi dzwoni po taksowkę, pdobnie jest w wolne soboty. Kto zarabia? Napewno nie MZK. Bielski MZK urlopuje się przez 121 dni w roku!!!( wolne soboty, święta, wide cały tydzień wolnego w długi weekend!, toż to SKANDAL). Gwarantuję, że niedługo znów będą żebrać u radnych o nowe pieniądze- nasze pieniądze- bo sami nie chcą zarabiać. Sprobuj zwrocic uwagę kierowcy autobusu, że się spóźnił, odpowiedź jest jedna. Nie podoba się, jedź taksowką. Sprobuj się zapytać, jak dojechać do danego miejsca: odpowiedź: Przeczytaj rozklad jazdy. Taką kulturę swoich pracowników serwuje dyrekcja bielskiego MZK. Ale co ona ma do powiedzenia? NIC! W MZK rządzą związki zawodowe. Tupnie traki jeden z drugim, i dyrektor chowa uszy po sobie. A MZK? Robi jak chce. Co na to radni, co na to prezydent Bielska - Białej? Warto, by ktoś z Ratusza pofatygował się na trasy MZK, i przyjrzał się jak kursują bielskie czerwone autobusy. A puchary, dyplomy za punktualność, kulturę, czystość w pojazdach, pkryły się patyną, i gdzieś stoją w piwnicach, i wspominają, że kiedyś MZK TO BYŁA FIRMA, PRZYJAZNA MISZAŃA BIELSKA- BIAŁEJ!!!zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jaki pan taki kram.

   Kierwoca PKS z 70tych lat. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 62 / 49

   Dyrektor też ma bałagan w swoim mózgu.
   Podoejrzewam że i w domu porządku niema.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama