Ważne
  Carlsberg FanCamp: W międzynarodowym gronie emocje nie tylko...

  Carlsberg FanCamp: W międzynarodowym gronie emocje nie tylko piłkarskie

  Wojciech Majak

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  W każdym z miasteczek wydzielono kilka stref: sportową, gastronomiczną, ekologiczną, rozrywkową i noclegową

  W każdym z miasteczek wydzielono kilka stref: sportową, gastronomiczną, ekologiczną, rozrywkową i noclegową ©Fot. materiały prasowe

  Miasteczka Carlsberg FanCamp zapraszają do wspólnego przeżywania sportowego święta.
  W każdym z miasteczek wydzielono kilka stref: sportową, gastronomiczną, ekologiczną, rozrywkową i noclegową

  W każdym z miasteczek wydzielono kilka stref: sportową, gastronomiczną, ekologiczną, rozrywkową i noclegową ©Fot. materiały prasowe

  Pewnie już dziś się zastanawiasz, jak najlepiej zaplanować czerwcowe wieczory piłkarskie, zwłaszcza jeżeli nie należysz do tych szczęśliwców, którzy będą mogli obejrzeć mecze na stadionach na żywo. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej po raz pierwszy odbywają się w naszym kraju, warto się więc wczuć w atmosferę sportowego święta i spędzić ten czas w towarzystwie fanów futbolu z całej Europy. Ciekawą propozycję dla wszystkich kibiców przygotował Carlsberg, oficjalny sponsor UEFA EURO 2012™.
  W każdym z miast gospodarzy turnieju powstanie piłkarskie miasteczko Carlsberg FanCamp, które będzie oferowało atrakcje dla całych rodzin. Jako patron medialny projektu zachęcamy naszych czytelników do odwiedzenia tych unikatowych miasteczek kibiców.

  W każdym z nich będzie kilka stref tematycznych, a na kibiców czekać będą liczne, nie tylko sportowe atrakcje. Miasteczka będą otwarte dla wszystkich, a wstęp na ich teren będzie darmowy. Dzięki współpracy z władzami Poznania, Warszawy, Wrocławia i Gdańska wybrano lokalizacje, które pozwolą na łatwe przemieszczanie się pomiędzy Carlsberg FanCamp, oficjalnymi strefami kibica oraz stadionami. W Poznaniu będą to Hala Arena i park Kasprowicza, w Warszawie teren przy Centrum Olimpijskim, we Wrocławiu Młodzieżowe Centrum Sportu, natomiast w Trójmieście miasteczko powstanie na sopockim Hipodromie.

  W każdym z miasteczek wydzielono kilka stref: sportową, gastronomiczną, ekologiczną, rozrywkową i noclegową
  Jedyną płatną strefą w Carlsberg FanCamp jest strefa noclegowa dla kilku tysięcy osób, która jest dobrą alternatywą dla gości z zagranicy czy z innych regionów Polski. Będą oni mieli do wyboru noclegi w namiotach, domkach holenderskich lub rezerwację miejsca dla camperów. Organizatorzy gwarantują bezpieczeństwo, o które zadba doświadczona ekipa Jurka Owsiaka, a dodatkowym atutem są przystępne ceny oraz atrakcje na wyciągnięcie ręki. Na terenie każdego miasteczka zorganizowano też strefę gastronomiczną, z której będą mogli korzystać zarówno mieszkańcy strefy noclegowej, jak i goście bawiący popołudniami na terenie Carlsberg FanCamp.

  Dla tych, którzy chcą nie tylko obserwować, ale też uprawiać sport, przeznaczona jest również specjalna strefa, na której powstaną boiska do piłki nożnej, piłki plażowej oraz siatkówki. Będzie tam można także ćwiczyć jogę czy aerobik pod okiem doświadczonych trenerów.

  Kolejnym ważnym elementem Carlsberg FanCamp będzie EKOstrefa, na terenie której prowadzona będzie akcja "Bądź FAIR wobec środowiska. Daj śmieciom kosza". Aby zmotywować gości do zaangażowania się w akcję, ufundowano nagrody, które będzie można dostać w zamian za oddanie określonej liczby wysprzątanych z terenu miasteczka kubków po piwie.

  Oczywiście tematem głównym w miasteczkach będzie futbol, a centralnym punktem każdego dnia mecze piłkarskie transmitowane na żywo na telebimach w namiocie głównym. W dniach, w których nie będą się odbywały mecze, na ekranach będzie można obejrzeć kultowe zagrania i najlepsze gole w historii futbolu.

  W kolejnych tygodniach w naszych dodatkach sportowych będziemy informować o bezpieczeństwie w miasteczkach oraz pozasportowych atrakcjach przewidzianych w każdym z miasteczek, koncertach gwiazd i innych niespodziankach.

  Wojciech Majak

  CZYTAJ WIĘCEJ O CARLSBERG FANCAMP

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama