Ważne
  Nagroda dla Szlaku Zabytków Techniki na targach w Opolu

  Nagroda dla Szlaku Zabytków Techniki na targach w Opolu

  redakcja

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W kolejny majowy weekend Województwo Śląskie promowało swoją bogatą ofertę podczas 12. Międzynarodowych Targów Turystyki w Opolu. Zaprezentowany na targach markowy produkt województwa - Szlak Zabytków Techniki został uhonorowany przez organizatorów targów nagrodą główną za oryginalny produkt.
  Międzynarodowe Targi Turystyki rozpoczęły się w piątek, 18 maja na opolskim rynku. Wśród wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało się również Śląskie. Materiały cieszące się największym powodzeniem to folder Szlaku Zabytków Techniki, wydawnictwo Śląskie Smaki z przepisami kuchni regionalnej oraz przewodnik Śląskie z dzieckiem i informator z mapami po regionie. Oprócz Śląskiej Organizacji Turystycznej region promowali również przedstawiciele Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Gmin Cysterskich oraz Zamku Piastowskiego w Raciborzu.


  Nie tylko odwiedzający docenili województwo śląskie. Organizatorzy 12. edycji opolskich targów przyznali Województwu Śląskiemu nagrodę główną za oryginalny produkt - Szlak Zabytków Techniki. To kolejne uhonorowanie markowego produktu regionalnego, którego święto - Industriada - już 30 czerwca.

  * TO MUSISZ ZOBACZYĆ:

  MATURA 2012 - ZOBACZ CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ, SPRAWDŹ ARKUSZE i ODPOWIEDZI. PRZECZYTAJ O PRZECIEKACH
  * WEŹ UDZIAŁ W PLEBISCYTACH:
  NAJLEPSZY NAUCZYCIEL 2012
  CHUDNIESZ - WYGRYWASZ ZDROWIE
  NAJSYMPATYCZNIEJSZY ZWIERZAK ŚLĄSKIEGO ZOO  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  * BUDYNEK JAK TITANIC? JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH ZABRZAŃSKICH TAJEMNIC ODKRYTA [ZDJĘCIA + FILM]
  * OSTATNI CASTING MISS ZAGŁĘBIA 2012 [ZOBACZ ZDJĘCIA!]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama