Finał akcji Pomaluj dzieciom świat pod patronatem DZ

  Finał akcji Pomaluj dzieciom świat pod patronatem DZ

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Akcja pod hasłem Pomaluj dzieciom świat dobiegła końca! Członkowie Młodej Farmacji - Sosnowiec już po raz czwarty obdarują dzieci z Domu Małego Dziecka w Sosnowcu prezentami z okazji Dnia Dziecka.
  Finał akcji Pomaluj dzieciom świat pod patronatem DZ
  - Wiemy, ile radości mogą sprawić małe prezenty, dlatego w tym roku podarujemy im kredki, kolorowanki i inne artykuły szkolne. Zbieraliśmy je od 11 maja do 5 czerwca 2012 r. do oznaczonych pudełek w budynkach Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej ŚUM - mówią organizatorzy.

  Zebrane materiały zostaną przekazane dzieciom w dniu 11 czerwca 2012 r. o godzinie 15. W tym dniu zostaną przeprowadzone także warsztaty farmaceutyczne - dzieci samodzielnie wykonają maść i "wyleczą" schorowanego pana popularnymi ziołami.

  Oprócz tego czeka na nie wiele innych ciekawych atrakcji. Dowiedzą się między innymi jak zapobiegać i leczyć przeziębienie.


  Opiekunem akcji jest Dr n. farm. Paweł Olczyk z Katedry i Zakładu Chemii Klinicznej i Diagnostyki Laboratoryjnej. Surowce farmaceutyczne ufundował Zakład Farmaceutyczny AMARA. Natomiast firma farmaceutyczna Novo Nordisk przygotowała niespodzianki dla wychowanków Domu Małego Dziecka. W przygotowaniu do akcji pomogły nam także Firma Remontowo-Budowlana www.123remonty.pl , która ugasi pragnienie dzieci i młodzieży a firma Awisso Catering Liburski Radosław www.pieprz-sol.pl - przygotuje owocowe szaszłyki.

  Patronat medialny nad akcją objął Dziennik Zachodni.


  *Euro 2012 w DZ: eksperci typują wyniki meczów, wywiady z gwiazdami, strefa kibica
  *Nowy podział Śląska: koniec woj. opolskiego i śląskiego, wspólne górnośląskie
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama