Jak ubiera się Waldemar Bojarun? Oceniamy!

  Jak ubiera się Waldemar Bojarun? Oceniamy!

  Tatiana Szczęch

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jak ubiera się Waldemar Bojarun? Oceniamy!
  1/2

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Katarzyna Pachelska

  Pierwszy raz na łamach naszej rubryki mam okazję oceniać kogoś ponownie. W zeszłym roku wytknęłam kilka błędów stylizacyjnych panu Waldemarowi Bojarunowi - naczelnikowi wydziału promocji Urzędu Miasta Katowice, więc jestem ciekawa, czy wyciągnął on z tego jakieś wnioski. Zdjęcie, na podstawie którego oceniamy dzisiaj ubiór pana Waldemara, zostało zrobione podczas konferencji "PR w samorządzie".
  Jak podkreślałam przed rokiem, pan Waldemar powinien stosować głównie chłodne i zimne odcienie z palety kolorystycznej. A tymczasem mamy już pierwszy "zgrzyt". O ile ciemno-niebieski garnitur jest w doskonały dla pana Waldemara, o tyle kanarkowa koszula już nie do końca. Jest zbyt ciepła. Zdecydowanie lepszym wyborem byłby kolor cytrynowy. Dodam jeszcze, że żółty w ogóle nie jest kolorem preferowanym na salonach, a tym bardziej w biznesie - nawet jeśli teraz jest on modny. Stąd też wybór koszuli uznaję za wyjątkowo nieudany.

  Fioletowy krawat zdecydowanie znajduje się w wykazie rzeczy, którym pan Waldemar może zaufać, niestety ów krawat zupełnie nie harmonizuje z kolorem garnituru.
  Z tego płynie ważna nauka dla nas wszystkich - możemy mieć na sobie idealnie dopasowane kolorystycznie (do naszego typu urody) rzeczy, ale wciąż popełniać błędy. Wszak największą sztuką jest umiejętność budowania z nich odpowiednich zestawów. Wielki plus za to, że zrezygnował pan z czerni.

  Mam małe wątpliwości, co do rozmiaru marynarki, którą pan Waldemar ma na sobie. Czyż nie jest ona zbyt barczysta? I do tego ma za długie rękawy. Podobnie jak nogawki spodni… Panie Waldemarze, koniecznie polecam znajomość z dobrym krawcem, który dopasuje wszystkie szczegóły, uwzględniając pana sylwetkę.

  Cieszę się, że skorzystał pan z moich uwag co do butów, bo tym razem są one naprawdę świetne. Klasyczne, proste.
  Niebieski kolor ram okularowych ładnie podkreśla kolor oczu, choć wciąż namawiam do eksperymentowania z bezramowymi okularami, by jeszcze bardziej rozjaśnić i pokazać twarz.

  Ocena stylizacji: 3/5

  Ocenia: Tatiana Szczęch
  konsultant wizerunku, stylistka
  z Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA w Gliwicach, www.osobistestylistki.pl  *Euro 2012 w DZ: eksperci typują wyniki meczów, wywiady z gwiazdami, strefa kibica
  *Nowy podział Śląska: koniec woj. opolskiego i śląskiego, wspólne górnośląskie
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama