Ważne
  Tego jeszcze nie było: I Zjazd Absolwentów Uniwersytetu...

  Tego jeszcze nie było: I Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Śląskiego

  Jakub Sztern

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dotychczas w miarę regularnie spotykali się m.in. byli radiowcy studenckiego radia Egida. Teraz Uniwersytet Śląski zaprasza na spotkanie wszystkich absolwentów!
  I Zjazd Absolwentów z roczników 1968-2012 w formie pikniku odbędzie się 1 września br. na terenie osiedla akademickiego w Katowicach-Ligocie i obfitować będzie w szereg atrakcji, zarówno dla tych starszych, jak i młodszych absolwentów UŚ. Ponadto Piknik to okazja do spotkania znanych absolwentów Uczelni, dziś popularnych i lubianych postaci życia publicznego. W programie znajdą się m.in. występy zagranicznych zespołów folklorystycznych - uczestników Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego(m.in.
  z: Wenezueli, Indii, Argentyny, Togo, Turcji i Chorwacji), a także koncerty zespołów Instytutu Muzyki UŚ, orkiestry dętej, pokazy tańca, kapuery, występy mażoretek i kuglarzy oraz liczne darmowe atrakcje dla dzieci.

  Wypełnij ankietę i wygraj nowego iPada

  Podczas pikniku zostaną utworzone cztery strefy:
  Strefa biznesu - strefa, w której rozlokowane zostaną stoiska firm, urzędów i instytucji partnerskich, przy których absolwenci UŚ będą mogli nawiązać interesujące kontakty zawodowe.

  Strefa dzieci - strefa zaprojektowana specjalnie dla dzieci, które wraz z rodzicami będą uczestniczyć w Pikniku. W granicach strefy rozlokowane zostaną atrakcje, z których dzieci będą mogły korzystać bezpłatnie, m.in. plac zabaw, duża dmuchana zjeżdżalnia, kula do zorbingu i eurobungee.

  Strefa znanych - strefa, w której będzie można spotkać tych absolwentów UŚ, którzy są znani, lubiani i rozpoznawalni, a także tych, którzy odnieśli znaczące sukcesy zawodowe.

  Strefy specjalne - w tym strefa archiwalna, w której będzie można poznać historię UŚ z nagrań, filmów i fotografii.


  *Euro 2012 w DZ: eksperci typują wyniki meczów, wywiady z gwiazdami, strefa kibica
  *Nowy podział Śląska: koniec woj. opolskiego i śląskiego, wspólne górnośląskie
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama