Euro 2012 okiem Andrzeja Zydorowicza

  Euro 2012 okiem Andrzeja Zydorowicza

  Andrzej Zydorowicz

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Euro 2012 okiem Andrzeja Zydorowicza
  Euro 2012 to prawdziwe szaleństwo nie tylko wśród kibiców, ale także mediów. Nie ma stacji tv, która zlekceważyłaby to superwydarzenie. TVP ma monopol na transmisje, ale nie na to, co dzieje się wokół tej imprezy.
  Euro 2012 okiem Andrzeja Zydorowicza
  Programy informacyjne prześcigają się w relacjach sprzed stadionów, stref kibica i miast, w których mieszkali i grali piłkarze. Reporterskie wozy są wszędzie. TVN 24 poszła tak daleko, że pokazywała na żywo jazdę autokaru z polskimi piłkarzami z hotelu na stadion i z powrotem. Ba, nawet samolot, który czekał na lotnisku na biało-czerwonych, by przewieźć ich do Wrocławia.
  Kamery, gdyby mogły, zaglądałyby do pokoi zawodników. Wszystkie telewizyjne siły rzucone zostały na Euro - zarówno dziennikarskie, jak i techniczne. Błyskotliwi reporterzy "live" rozmawiają z widzami przed meczami i po spotkaniach.

  Wypełnij ankietę i wygraj nowego iPada

  Okazuje się, że programy informacyjne mają fachowców nie gorszych niż specjalistyczne redakcje sportowe. Jarosław Kuźniar, Tomasz Żebrowski, a nawet Monika Olejnik występująca w okolicznościowym biało-czerwonym kapelusiku, znają się na futbolu.
  TVN-owska "Strefa Kibica" z Maciejem Szczęsnym, Tomaszem Zimochem i Michałem Polem to program, który zadowoli wszystkich koneserów. Tym bardziej że jest okraszony bramkami z zakończonych chwilę wcześniej meczów.

  Dziennikarze "newsowi" potrafią sprzedać każde wydarzenie, także sportowe, w sposób niebanalny i z rozmachem. Taka jest siła telewizyjnej informacji.


  *Euro 2012 w DZ: eksperci typują wyniki meczów, wywiady z gwiazdami, strefa kibica
  *Nowy podział Śląska: koniec woj. opolskiego i śląskiego, wspólne górnośląskie
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama