Ważne
  OFF Festival 2012: Paląc sziszę pod drzewem, poczekasz na...

  OFF Festival 2012: Paląc sziszę pod drzewem, poczekasz na koncert

  WN

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Festiwal tradycyjnie odbędzie się na katowickim Muchowcu, w piknikowej atmosferze

  Festiwal tradycyjnie odbędzie się na katowickim Muchowcu, w piknikowej atmosferze ©arc.

  Coraz bliżej do pierwszego, katowickiego festiwalu lata. A że nie samą muzyką żyje człowiek, organizatorzy Off-a zdradzają, co co będziemy mogli zjeść i kupić, oraz jak pozamuzycznie będzie można spędzić czas.
  Festiwal tradycyjnie odbędzie się na katowickim Muchowcu, w piknikowej atmosferze

  Festiwal tradycyjnie odbędzie się na katowickim Muchowcu, w piknikowej atmosferze ©arc.

  W tym roku festiwalowa strefa gastronomiczna zaprasza do kuchni świata. W wielu małych restauracjach będziecie mogli spróbować typowych potraw dla kuchni tureckiej, indyjskiej, arabskiej, afrykańskiej, francuskiej, amerykańskiej, tajskiej i chińskiej. Nie zabraknie też kuchni wegetariańskiej i wegańskiej oraz typowo polskich przysmaków z grilla, ręcznie robionych pierogów domowych, naleśników, placków ziemniaczanych, czy wędzonej na ciepło ryby lub tradycyjnej kuchni śląskiej.


  To wszystko do popicia szerokim asortymentem napojów, również nietypowych jak cydr. Sjestę możecie spędzić na leżakach, sącząc najwyższej jakości kawę z ekspresu w uroczej Kawiarni na wyspie lub paląc sziszę na kanapie pod drzewem.
  Miasteczko Festiwalowe z kolei przez 24 godziny na dobę będzie oferowało śniadanie w pięciu odmianach, w tym specjalne posiłki dla wegetarian lub diabetyków.

  Na wino, książkę i prawdziwą duchową rozrywkę zaprosi Kawiarnia Literacka, prowadzona w tym roku przez Czułego Barbarzyńcę. Będzie dużo miejsc do siedzenia, leżenia i odpoczynku nad stawem wśród zieleni. W kinie na plaży zobaczymy w tym roku przegląd najważniejszych filmów awangardy lat 20. XX wieku, w tym dzieła takich twórców jak Marcel Duchamp, Ferdynand Leger, Man Ray, Jean Epstein, a także filmy klasyków niemego kina grozy, Paula Leniego i Roberta Wiene… oraz wiele jeszcze straszniejszych dzieł, jak zwiastuny najgorszych filmów klasy B z lat 50. XX wieku.

  Aleja handlowa to z kolei najważniejsze polskie niezależne wydawnictwa i wytwórnie muzyczne oraz szereg art-butików OFF Sklep oprócz płyt i gadżetów związanych z tegorocznymi wykonawcami będzie miał w swojej ofercie kolejną oficjalną koszulkę i torbę festiwalową, tym razem z projektem Sławomira Elsnera.


  *Marsz Autonomii 2012 ZDJĘCIA, WIDEO, OPINIE
  *Wielki koncert Guns N'Roses w Rybniku ZOBACZ ZDJĘCIA, WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama