Dilerzy wprowadzili na rynek 14 kg marihuany

  Dilerzy wprowadzili na rynek 14 kg marihuany

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Wydziału Antynarkotykowego zatrzymali dwóch handlarzy narkotyków. Dilerzy wprowadzili na rynek marihuanę o czarnorynkowej wartości prawie 350.000 złotych. Młodzieńcy w wieku 25 i 24 lat zostali objęci policyjnymi dozorami. Ponadto będą musieli wpłacić poręczenia majątkowe w łącznej kwocie 12.000 złotych. Każdemu z nich grozi 12 letni pobyt w więzieniu.
  Sprawą dilerskiej siatki policjanci zajmowali się od marca tego roku. Zatrzymano wtedy młodego mężczyznę, który był w posiadaniu kilograma przygotowanej do sprzedaży marihuany. Kilka miesięcy zajęło policjantom namierzenie producentów.

  Kilka dni temu antynarkotykowi wkroczyli do prywatnego domu. Odkryto w nim pomieszczenia przygotowane do uruchomienia plantacji konopi. Funkcjonariusze zabezpieczyli doniczki, wentylatory, nawozy, napowietrzacze i specjalne lampy o wartości prawie 15.000 złotych. Dwaj mężczyźni, którzy planowali uruchomienie plantacji, trafili do policyjnego aresztu.

  Policjanci udowodnili im wprowadzenie na czarny rynek 14 kilogramów marihuany o wartości 350.000 złotych. Obaj handlarze są "bezrobotni". Zostali objęci policyjnymi dozorami. Ponadto będą musieli wpłacić poręczenia majątkowe w łącznej kwocie 12.000 złotych. Każdemu z nich grozi dwunastoletni pobyt w więzieniu. Funkcjonariusze zabezpieczyli na poczet przyszłych kar 60.000 złotych, które najprawdopodobniej mogą pochodzić z narkobiznesu.


  *Marsz Autonomii 2012 ZDJĘCIA, WIDEO, OPINIE
  *Wielki koncert Guns N'Roses w Rybniku ZOBACZ ZDJĘCIA, WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama