Akcja "Pasy" w niedzielę na drogach województwa śląskiego

  Akcja "Pasy" w niedzielę na drogach województwa śląskiego

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jutro od 6.00 do 22.00 na terenie województwa śląskiego policja przeprowadzi akcję "Pasy". W ramach akcji przeprowadzona zostanie maksymalna liczba kontroli drogowych, podczas których policjanci zwracać będą uwagę na obowiązek używania pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz stosowania bezpiecznego przewożenia dzieci.
  W trakcie akcji "PASY" wykorzystany zostanie cały specjalistyczny sprzęt, jakim dysponują policjanci w poszczególnych jednostkach, w tym nieoznakowane pojazdy wyposażone w wideorejestratory.

  Planowane działania policyjne "PASY" mają na celu nie tylko dyscyplinowanie kierowców za łamanie przepisów prawa, lecz przede wszystkim zwrócenie uwagi użytkownikom dróg na konsekwencje, jakie w przypadku kolizji lub wypadku niesie za sobą jazda bez zapiętych pasów.



  *Marsz Autonomii 2012 ZDJĘCIA, WIDEO, OPINIE
  *Wielki koncert Guns N'Roses w Rybniku ZOBACZ ZDJĘCIA, WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kolejna akcja dochód

   Polak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 22

   Akcja dochód,w Niedzielę zostanie zorganizowana akcja dodatkowych wpływów do budrzetu woj.Śląskiego będziemy kontrolować prawie każdego a co z mandatami jak wielka akcja do Świadomości to ładny...rozwiń całość

   Akcja dochód,w Niedzielę zostanie zorganizowana akcja dodatkowych wpływów do budrzetu woj.Śląskiego będziemy kontrolować prawie każdego a co z mandatami jak wielka akcja do Świadomości to ładny instruktaż z pouczeniem wzupełności by wystarczył!!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama