Jutro rusza budowa sceny przed największym koncertem tego...

  Jutro rusza budowa sceny przed największym koncertem tego lata

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Linkin Park
  1/10
  przejdź do galerii

  Linkin Park ©John Shearer

  To będzie największy z dotychczasowych koncertów w Rybniku. Bilety wciąż sprzedają się jak świeże bułeczki, a fani jadą z całego kraju.
  Już tylko dni dzielą nas od największego, muzycznego wydarzenia tego lata na Śląsku. Za tydzień, we wtorek, 25 sierpnia na stadionie miejskim w Rybniku, zagra legendarny zespół Linkin Park. Już jutro rozpocznnie się budowa sceny na terenie obiektu przy ulicy Gliwickiej. A estrada - trzeba przyznać - imponujących rozmiarów, będzie godna gwiazdy, która na niej zagra.
  - 5 ton sprzętu nagłośnieniowego oraz specyficzna ściana ledowa składająca się z kilku elementów.
  Wszystko po to, by koncert Linkin Park w Rybniku na długo zapadł w pamięci jego uczestników - mówią organizatorzy koncertu z agencji Prestige MJM, która wspólnie z urzędem miasta organizuje to wielkie wydarzenie.

  Koncert Linkin Park w Rybniku będzie miał produkcję i oprawę godną największych wydarzeń muzycznych na świecie. Na rybnickim stadionie stanie scena o szerokości 43 metrów i wysokości 21 metrów. W oknie sceny umiejscowiona zostanie wielka ściana ledowa składająca się z 9 elementów. Oprócz niej z prawej i lewej strony sceny zamontowane zostaną ekrany boczne, a z kolei pośrodku sceny pojawią się dwie kurtyny diodowe. Do nagłośnienia imprezy wykorzystanych zostanie 5 ton sprzętu. Między innymi w każdym z gron pojawi się po aż 27 kolumn.

  - To znacznie więcej aniżeli przy okazji poprzednich koncertów w Rybniku. Do tej pory rekord należał do Guns N'Roses 14 kolumn w gronie - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. Przypomnijmy, że zgodnie z życzeniem zespołu, które znalazło się w tzw. "rajderze technicznym" na terenie całego stadionu, a nie tylko wokól sceny czy garderoby muzyków, w dniu koncertu będzie obowiązywał bezwzględy zakaz palenia papierosów. Muzycy zastrzegli sobie nawet, by dopiero w odległości kilkudziesięciu metrów od sceny pojawiły się w strefy, w których będzie można zapalić "dymka". Na terenie obiektu działać ma nawet specjalna "grupa interwencyjna", która ma reagować na odstępstwa od tej zasady.

  - Oczywiście nie będziemy nikogo wypraszać czy przeganiac, jeśli zapali papierosa, bo jedyne co możemy robić, to prosić o uszanowanie życzenia zespołu - mówi z uśmiechem Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

  Bilety na wtorkowy koncert, który obejrzyć ma co najmniej kilkanaście tysięcy fanów zespołu, wciąż jeszcze są w sprzedaży. Można je nabyć za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK.

  LINKIN PARK W RYBNIKU  *Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
  *Pożar gigantycznej hali w Zawierciu NOWE ZDJĘCIA I WIDEO
  *Deep Sound Music Festival 2015 w Ogrodzieńcu MEGAGALERIA ZDJĘCIOWA
  *Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
  *Co z tym prądem? IKEA, Galeria Katowicka, 3 Stawy oszczędzają na świetle, przemysł wyłącza oddziały
  *Erotyczna bielizna i gadżety z Zabrza podbijają rynek w Arabii Saudyjskiej

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama