20 000 fanów zobaczy Linkin Park. Gotowi?

  20 000 fanów zobaczy Linkin Park. Gotowi?

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Kilka dni pozostało do największej imprezy w naszym regionie w tym roku. Już w najbliższy wtorek zagra zespół Linkin Park
  To będzie największy koncert w Rybniku. Spodziewamy się wielu gości, ale nasze służby wiedzą co robić - powiedział Piotr Kuczera, prezydent Rybnika podczas wczorajszej konferencji w rybnickim magistracie poświęconej występowi zespołu Linkin Park.

  To już piąty w historii Rybnika koncert gwiazdy światowego formatu.

  I rzeczywiście zapowiada się rekordowo, bo wiadomo, że bawić się będzie przynajmniej 20 tysięcy osób. W ubiegłym roku na występie 30 Seconds To Mars pojawiło się około 17 tysięcy fanów.

  Najlepszy utwór Linkin Park - Plebiscyt na najlepszą piosenkę wszechczasów  Grupa Linkin Park zaprezentuje się na stadionie miejskim w najbliższy wtorek, 25 sierpnia. Fanów grupy z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli wnieść aparaty kompaktowe i robić zdjęcia do woli.

  Przede wszystkim poznaliśmy niezbędnik koncertowicza, czyli wszystkie najważniejsze informacje praktyczne dotyczące koncertu.

  Rybnicki rekord zostanie pobity

  Frekwencja będzie rekordowa spośród wszystkich dotychczasowych koncertów gwiazd na rybnickim stadionie (ubiegłoroczny koncert zespołu 30 Seconds to Mars oklaskiwało ok. 17 tysięcy osób).

  Z tego tez względu organizatorzy zdecydowali się na zmiany dotyczące wejścia na stadion.

  - Nieco inaczej będzie zorganizowana wejście na płytę stadionu. Choć fani z biletami na płytę niezmiennie będą mogli wchodzić od strony Żużlowej - powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta Rybnik organizuje koncert Linkin Park. Osobne wejście będą miały osoby ze specjalnymi pakietami, m.in. wejściem Early Entrance.

  Otwarcie bram stadionu nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:15.Około godziny 18:30 rozpocznie się występ pierwszy z supportów czyli grupa My Riot, natomiast drugi "rozgrzewacz" The Last Internationale pojawi się o godzinie 19:30.

  Około godziny 21.00 na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru czyli zespół Linkin Park.

  Linkin Park w Rybniku PARKINGI + MAPA: Padnie rekord frekwencji! Odliczamy dni  Koncert Linkin Park w Rybniku DOJAZD, PARKINGI, MAPKA, CO WOLNO WNIEŚĆ NA KONCERT  Koncert Linkin Park w Rybniku: Jak dojechać do miasta?
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo