Ważne
  Dług po bielsku, czyli egzekutorzy w areszcie

  Dług po bielsku, czyli egzekutorzy w areszcie

  p.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Bielska-Białej wraz z funkcjonariuszami z komisariatu II zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przemocą i groźbami usiłowali zmusić 25-letnią bielszczankę do zwrotu ponad 50.000 złotych.
  Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta powoływała się na wpływy w różnych instytucjach obiecując załatwienie urzędowych spraw. Zapewnienia o doskonałej znajomości procedur prawnych były na tyle przekonujące, że mężczyźni przekazywali jej pieniądze. Kiedy zorientowali się, że zostali oszukani postanowili na własna rękę wymierzyć sprawiedliwość. Chcąc odzyskać zagarnięte ponad 50.000 złotych pobili pokrzywdzoną i grozili jej śmiercią.
  Ofiara w obawie o swoje życie zgodziła się na zwrot gotówki w umówionym miejscu. Zanim doszło do przekazania pieniędzy powiadomiła policję. Sprawcy wpadli w zaplanowaną przez kryminalnych zasadzkę. Trzej mężczyźni w wieku od 26-31 lat trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzuty zmuszania pokrzywdzonej przemocą i groźbą do zwrotu wierzytelności, za co grozi im do 5 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec zatrzymanych dozory policyjne.


  *Marsz Autonomii 2012 ZDJĘCIA, WIDEO, OPINIE
  *Wielki koncert Guns N'Roses w Rybniku ZOBACZ ZDJĘCIA, WIDEO
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama