REWOLUCJA NA RYNKU EDUKACYJNYM!

  REWOLUCJA NA RYNKU EDUKACYJNYM!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  REWOLUCJA NA RYNKU EDUKACYJNYM!
  Co masz zrobić w trzy lata, zrób w dwa.
  REWOLUCJA NA RYNKU EDUKACYJNYM!
  Okres obron prac dyplomowych na I stopniu wciąż trwa, jednakże trzeba przyznać, że absolwentom przyszłość spędza sen z powiek. Kontynuować naukę na studiach II stopnia? Wybrać od razu studia podyplomowe? A może zakończyć edukację na licencjacie? Wybór nie jest tak oczywisty! W końcu licencjat zaliczany jest do wykształcenia wyższego.

  - System boloński, czyli sposób funkcjonowania uczelni wyższych, który z sukcesem funkcjonuje w Unii Europejskiej, w naszym kraju wciąż kojarzy się dwuznacznie - tłumaczy Patrycja Paczyńska.

  - Studenci są zadowoleni, że otrzymają wyższe wykształcenie już po trzech latach edukacji. Okazuje się jednak, że pracodawcy uważają, że licencjat to zbyt mało. Tytuł ten nie jest dla nich pełnowartościowym wykształceniem - dodaje.

  W dzisiejszej sytuacji na rynku pracy nawet tytuł magistra nie gwarantuje zdobycia dobrze płatnej pracy. Pracodawcy wymagają również minimum dwóch języków obcych potwierdzonych certyfikatami, ukończonych studiów podyplomowych, a na stanowiska kierownicze certyfikatu z MBA. Powstaje pytanie - jak młody absolwent studiów I stopnia powinien odnaleźć się w tej sytuacji?  Mocnym argumentem są takie nowości, takie programy i rozwiązania, które pozwalają jednocześnie osiągać dwa cele. Przykładem jest SUM PLUS, innowacyjny program studiów II stopnia ze studiami podyplomowymi realizowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Chorzowie.

  - Program daje szansę, aby uzyskać jednocześnie dwa dyplomy, oszczędzając tym samym czas i pieniądze - podkreśla Patrycja Paczyńska. - Jest to możliwe dzięki poszerzonemu programowi studiów magisterskich o moduły praktycznych studiów podyplomowych.- Projekt ten oceniam bardzo pozytywnie - mówi Joanna Dąbrowska, absolwentka studiów I stopnia w WSB.

  - To oszczędność czasu oraz pieniędzy i dodatkowa karta przetargowa na rynku pracy.

  To jedyna taka oferta w województwie śląskim. - Dyplom magistra na kierunku FiR czy Politologii oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych to istotny wyróżnik absolwentów WSB na rynku pracy - podkreśla Patrycja Paczyńska. Kandydaci, mogą wybrać również ścieżkę on - line i tradycyjną. W niej mają do wyboru 20 specjalności m.in.: Finanse i Handel Elektroniczny, Gospodarka Nieruchomościami, Logistyka w Biznesie, Administracja Publiczna czy Komunikacja Społeczna.

  Warto dodać, że WSB to renomowana uczelnia, najlepsza Uczelnia w regionie i jedna z 3 najlepszych Uczelni w Polsce według rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw 2011 r.Jeśli chodzi o zniżki, to chorzowska WSB ma bardzo interesującą ofertę. Przy zapisach na studiach II stopnia - do 10 sierpnia - można zyskać 595 zł:
  - 0 zł wpisowego zamiast 395 zł
  - 200 zł zniżki w czesnym w I rokuSpecjalna promocja obowiązuje dla studentów i absolwentów WZ w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu! Zapisując się do 10 sierpnia zyskają aż 1995 zł:
  - 0 zł wpisowego zamiast 395 zł
  - 600 zł zniżki za płatność w I racie przez okres 2 lat
  - 1000 zł zniżki absolwenckiej

  Studenci III roku studiów I stopnia WZ w Chorzowie Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu mogą zapisać się na studia on-line, nie czekając na obronę pracy licencjackiej. Niezbędne dokumenty można dostarczyć po obronie! Studenci studiów II stopnia w WSB mają zagwarantowane stałe czesne. Informacje dotyczące zapisów można uzyskać w Biurze Rekrutacji WSB przy ulicy Sportowej 29 w Chorzowie, www.wsb.chorzow.pl - naprawdę warto!

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama