Sport

    Wyniki Liga okręgowa, Katowice III, Kolejka 3, 18-19...

    Wyniki Liga okręgowa, Katowice III, Kolejka 3, 18-19 sierpnia

    Patryk Trybulec

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Wyniki Liga okręgowa, Katowice III, Kolejka 3, 18-19 sierpnia
    Górnik Pszów - Silesia Lubomia 6:3 (3:3) Knesz 2, Sobala, Szczepan, Klima, Ł. Brzoska.
    Naprzód Czyżowice - LKS Krzyżanowice 2:4 (2:2) Mandera, Szuścik - Pawelec 2, Biegański, Kowalczyk.
    Dąb Gaszowice - Naprzód Zawada 0:1 (0:1) Glenc.
    Górnik Radlin - Naprzód Rydułtowy 1:0 (1:0) Jackowski.
    Granica Ruptawa - Naprzód Syrynia 5:2 (2:1) Syrek, Adamczyk, Kowal, Amarowicz, Sadowski - Franiczek, Janeta.
    KS Kuźnia Raciborska - Rafako Racibórz 0:4 (0:2) Kocot, Pytlik 2.
    Czarni Gorzyce - LKS 1908 Nędza 0:3 (0:2) Kłosek 2, Kubik.
    Płomień Połomia - Polonia Łaziska Rybnickie 2:1 (1:0) Pawela, Kusztal - Glenc.
    1. LKS 1908 Nędza 3 9 10-0
    2. Górnik Pszów 3 9 15-6
    3. Rafako Racibórz 3 7 7-0
    4. Dąb Gaszowice 3 6 10-4
    5. LKS Krzyżanowice 3 6 9-6
    6. Granica Ruptawa 3 5 9-6
    7. Płomień Połomia 3 4 5-9
    8. Naprzód Syrynia 3 3 5-11
    9. Silesia Lubomia 2 3 4-6
    10. Polonia Łaziska Rybnickie 3 3 3-4
    11. KS Kuźnia Raciborska 3 3 1-7
    12. Naprzód Zawada 3 3 3-6
    13. Górnik Radlin 3 3 2-6
    14. Naprzód Czyżowice 2 1 5-7
    15. Czarni Gorzyce 3 1 4-8
    16. Naprzód Rydułtowy 3 0 5-11

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama