Sport

    Ważne
    Wyniki Liga okręgowa, Katowice IV, Kolejka 3, 18-19 sierpnia

    Wyniki Liga okręgowa, Katowice IV, Kolejka 3, 18-19 sierpnia

    Patryk Trybulec

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Wyniki Liga okręgowa, Katowice IV, Kolejka 3, 18-19 sierpnia
    Gwarek Zabrze - ŁTS Łabędy 0:3 (0:3) Dziewanowski, Bok, Adamczyk.
    KS 94 Rachowice - Tarnowiczanka Stare Tarnowice 3:0 (1:0) Raczyński 2, Król.
    Sokół Orzech - Czarni Pyskowice 2:1 (0:1) Tomaszewski, Dembiński - Szubert.
    Silesia Miechowice - Fortuna Gliwice 3:1 (1:1) Pietras 2, Warmuz (dla Silesii).
    Concordia Knurów - Orzeł Miedary 2:1 (1:0) Filip, Spórna - Cziba.
    Górnik II Zabrze - Polonia II Bytom 4:0 (2:0) Wodecki 2, Bębenek, Wasil.
    Orzeł Nakło Śląskie - MKS Zabrze-Kończyce 4:2 (1:1) Mokrus 2, Gawliński 2 - Ropolewski, Jarosz.
    Tempo Paniówki - MOSiR Sparta Zabrze 3:0 (1:0) Maszka, Kasperek, Szczepaniak.
    1. Concordia Knurów 3 9 9-2
    2. Tempo Paniówki 3 9 8-2
    3. Górnik II Zabrze 3 7 10-3
    4. Sokół Orzech 3 7 4-2
    5. ŁTS Łabędy 3 6 6-2
    6. Czarni Pyskowice 3 6 6-4
    7. Orzeł Nakło Śląskie 3 6 8-5
    8. Silesia Miechowice 3 6 8-5
    9. Fortuna Gliwice 3 4 4-4
    10. Orzeł Miedary 3 3 6-6
    11. KS 94 Rachowice 3 3 5-5
    12. Gwarek Zabrze 3 3 2-7
    13. MOSiR Sparta Zabrze 3 1 2-9
    14. Polonia II Bytom 3 0 0-8
    15. MKS Zabrze-Kończyce 3 0 5-12
    16. Tarnowiczanka Stare Tarnowice 3 0 1-8

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama