Sport

    Wyniki liga okręgowa, Katowice II, kolejka 4

    Wyniki liga okręgowa, Katowice II, kolejka 4

    Zdjęcie autora materiału

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Aktualizacja:

    Dziennik Zachodni

    Urania Ruda Śląska - Orzeł Biały Brzeziny Śl. 5:1 (2:1) Kamieński 2, Oczko 2, Bujny - Bałkowski.
    RKS Grodziec - AKS Niwka Sosnowiec 2:1 (1:0) Koch, Kardasz - Ludwiczek.
    Rymer Rybnik - MKS Siemianowice Śląskie 0:2 (0:1) Bartoszek, Kuczek.
    Unia Strzemieszyce - Podlesianka Katowice 3:3 (0:1) Szymański, Nikoda, Skrzypiec - Sowa, Kubacki, Łoboda.
    Strażak Mierzęcice - Kolejarz 24 Katowice 2:2 (1:2) Bomba, Świder -
    Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz 1:1 (0:1) Gryc - Majchrowski.
    Wawel Wirek - ŁKS Łagiewniki 1:1 (0:0) Pyc - Loska.
    Ciężkowianka Jaworzno - Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:2) Jarzynka - P. Dębiński, Sikora.

    1. RKS Grodziec 4 12 13-3
    2. Przemsza Siewierz 4 10 6-1
    3. Warta Zawiercie 4 10 13-2
    4. Urania Ruda Śląska 4 9 10-6
    5. Strażak Mierzęcice 4 7 5-4
    6. Ciężkowianka Jaworzno 3 6 6-1
    7. AKS Niwka Sosnowiec 4 6 7-6
    8. Unia Dąbrowa Górnicza 4 5 6-7
    9. Podlesianka Katowice 4 4 5-10
    10. Rymer Rybnik 4 4 5-6
    11. Jastrząb Bielszowice 3 3 3-8
    12. Orzeł Biały Brzeziny Śl. 4 3 3-11
    13. MKS Siemianowice Śl. 4 3 3-4
    14. Kolejarz 24 Katowice 4 2 5-9
    15. ŁKS Łagiewniki 4 2 3-7
    16. Wawel Wirek 4 1 1-9

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama