Sport

    Ważne
    Wyniki liga okręgowa, Katowice I, kolejka 5

    Wyniki liga okręgowa, Katowice I, kolejka 5

    Zdjęcie autora materiału

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Orzeł Mokre - LKS Bełk 0:2 (0:2) Bysiec, Jasiczek.
    MKS Lędziny - Sokół Wola 3:0 (1:0) Kostrzewa 2, Ingram
    Krupiński Suszec - Jedność Jejkowice 6:3 (3:0) Biedrzycki 2, Tumula, Świenty, Miły, samobójcza -
    Unia Kosztowy - KS Żory 3:1 (2:1) Syćko 4, Wlazło 21, Siłkin - Adaszek.
    Pogoń Imielin - Energetyk ROW II Rybnik 2:6 (1:3) Polarz, Kryla - Olczak 3, Gródek, Bałuszyński, Kostrzewa)
    Sokół Orzesze - LKS Studzionka 3:1 (1:0) Prus, Kies, Roczniak - Mańka.

    GKS II Tychy - Rozwój II Katowice (1:0) Folc - Jacenik.
    Czarni Piasek - Unia Bieruń Stary 4:2 (2:0) Przybyłka 2, Kozłowiski, Szuster - Czapiewski, Uniejewski.

    1. LKS Bełk 5 12 11-4
    2. Krupiński Suszec 5 12 23-8
    3. Czarni Piasek 5 11 17-6
    4. Sokół Orzesze 5 11 8-4
    5. Energetyk ROW II Rybnik 5 9 15-17
    6. Unia Bieruń Stary 5 8 13-8
    7. MKS Lędziny 5 8 8-4
    8. Unia Kosztowy 5 7 12-12
    9. Rozwój II Katowice 5 5 4-4
    10. GKS II Tychy 5 5 6-10
    11. Pogoń Imielin 5 4 7-14
    12. Sokół Wola 5 4 4-13
    13. KS Żory 5 4 7-10
    14. Jedność Jejkowice 5 4 9-17
    15. Orzeł Mokre 5 4 7-10
    16. LKS Studzionka 5 1 7-17

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama