Referendum w Bytomiu GDZIE GŁOSOWAĆ W niedzielę 6 września...

    Referendum w Bytomiu GDZIE GŁOSOWAĆ W niedzielę 6 września 2015

    MANO

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Referendum w Bytomiu GDZIE GŁOSOWAĆ W niedzielę 6 września 2015
    Referendum Bytom: W niedzielę odbędzie się ogólnokrajowe referendum w sprawie Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Polacy zdecydują czy są za czy przeciw JOW.
    Referendum w Bytomiu GDZIE GŁOSOWAĆ W niedzielę 6 września 2015
    Referendum Bytom: W referendum wyborcy będą musieli odpowiedzieć na trzy pytania:
    1. - „Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej?”
    2. - Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?"
    3. - „Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości co do wykładni przepisów prawa podatkowego na korzyść podatnika?”.


    Prawidłowe głosowanie będzie polegało na postawieniu znaku "X" w kratkach pod pytaniami. Wyborca ma do wyboru odpowiedzi "TAK" lub "NIE". Za głos nieważny uznaje się taki, gdy na karcie do głosowania zaznaczono dwie odpowiedzi w jednym pytaniu, lub nie postawiono znaku "X" przy żadnej możliwej odpowiedzi. Lokale obwodowych komisji ds. referendum będą otwarte bez przerwy od godziny 6 do godziny 22, w tym czasie wyborcy mogą oddać swój głos w referendum

    GDZIE GŁOSUJEMY?

    Nr obwodu -Granice obwodu -Siedziba Obwodowej Komisji ds. Referendum
    1 ul. 8 Marca, Bogusławskiego, Bukowa, Cisowa, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dzierżonia, Francuska od nr 1 – 45 kolejno, Frenzla od nr 102 do końca ulicy kolejno, Jaśminowa, Jesionowa, Leszczynowa, Olchowa, Szyb Zachodni, Świerkowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wieniawskiego, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Zgody.
    Szkoła Podstawowa Nr 33
    ul. Matki Ewy 9
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    2 ul. Energetyki, Francuska od nr 46 do końca ulicy kolejno, Racjonalizatorów od nr 22 do końca ulicy kolejno.
    Szkoła Podstawowa Nr 33
    ul. Matki Ewy 9
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    3 ul. Alberta, Asnyka, Andersa, Bluszczowa, Bobrecka, Bończyka, Chroboka, Dąbrowskiego, Dolna, Drobczyka, Elektrownia, Elsnera, Feliksa, Frenzla od nr 1 – 101 kolejno, Gołąbka, Gruntowa, Hutnicza, Karbowska, Lipowa, Łaszczyka, Matki Ewy, Niska, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Opolska, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Pogodna, Przelotowa, Racjonalizatorów od nr 1 – 21 kolejno, Reptowska od nr 1 – 19 kolejno, Skośna, Stara, Stroma, Szyb Pilgera, Warszawska, Wąska, Włodarska, Wodna, Wolnego, Wysoka, Zamkowa, Zjednoczenia.
    Szkoła Podstawowa Nr 33
    ul. Matki Ewy 9
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    4 ul. Bławatkowa, Chłopska, Brzask, Nowa, Samotna, Reptowska od nr 20 – 58 parzyste i od nr 59 do końca ulicy kolejno. Szkoła Podstawowa Nr 54
    ul. Reptowska 86

    5 ul. Barlickiego, Stolarzowicka od nr 46 – 140 parzyste i od nr 47 – 91 nieparzyste, Michaloka, Reptowska od nr 21 – 57 nieparzyste.
    Szkoła Podstawowa Nr 54
    ul. Reptowska 86

    6 ul. Kasztanowa, Felińskiego od nr 2 – 62 parzyste, Rolna, Skwer Bonczola, Stolarzowicka od nr 19 – 45 kolejno.
    Dom Pomocy Społecznej KOMBATANT
    ul. Stolarzowicka 33
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    7 ul. Daleka, Felińskiego od nr 1 – 61 nieparzyste, Jaskółcza, Plac Szpitalny, Stolarzowicka od nr 1 – 18 kolejno, Styczyńskiego.
    Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
    ul. Nickla 19

    8 ul. Droga Ewy, Droga Tomasza, Felińskiego od nr 63 do końca ulicy kolejno, Nickla od nr 83 do końca ulicy nieparzyste. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
    ul. Nickla 19

    9 ul. Leśnictwo, Nickla od nr 1 – 81 nieparzyste i od nr 2 do końca ulicy parzyste, Relaksowa.
    Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
    ul. Nickla 19

    10 ul. Borowa, Celna od nr 1 – 18 kolejno bez nr 7, Falista, Kołłątaja, Konstytucji od nr 102 do końca ulicy kolejno, Krańcowa, Łanowa, Mała, Marka, Miechowicka od nr 2 do końca ulicy parzyste, Młodzieżowa, Orkana, Pocztowa, Racławicka, Techniczna, Tomasza.
    Szkoła Podstawowa Nr 21
    ul. Racławicka 17

    11 ul. Braci Śniadeckich, Karlika, Konstytucji od nr 90 – 101„b” kolejno, Miechowicka od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Popiełuszki, Worpie od nr 2 do końca ulicy parzyste.
    Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2
    ul. Popiełuszki 9
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    12 ul. Czackiego, Elżbiety, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Konstytucji od nr 63 – 89 nieparzyste i od nr 74 – 88„c” parzyste, Worpie od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.
    Gimnazjum Nr 8
    ul. Worpie 14-16

    13 ul. Baczyńskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Bolesława Krzywoustego, Glinki, Konstytucji od nr 1 – 40„b” kolejno, Kolonia Rubież, Krafczyka, Niemcewicza, Noskowskiego, Pasteura, Piecucha, Plac Drzymały, Pod Brzozami, Rataja, Stara Cynkownia, Ustronie, Zabrzańska od nr 155 do końca ulicy nieparzyste.
    Szkoła Podstawowa Nr 16
    ul. Rataja 3
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    14 ul. Baczyńskiego od nr 1 – 9 kolejno, Czajkowskiego, Jochymczyka, Konstytucji od nr 41 – 62 kolejno i od nr 64 – 72 parzyste, Olszewskiego, Plac Na Bobrku, Stalmacha, Stalowa, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 – 153 nieparzyste, Żwirowa.
    Zespół Szkół Specjalnych Nr 3
    ul. Konstytucji 20-22

    15 ul. Broniewskiego, Fitelberga, Grota-Roweckiego od nr 1 – 7 kolejno i od nr 9 – 15 nieparzyste, Hallera, Harcerska, Obywatelska.
    Szkoła Podstawowa Nr 44
    ul. Grota-Roweckiego 6
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    16 ul. Grota-Roweckiego od nr 8 do końca ulicy parzyste i od nr 17 do końca ulicy nieparzyste, Krupińskiego od nr 1 – 9 kolejno, Orzegowska od nr 13 – 26 kolejno, Piątka od nr 14 do końca ulicy parzyste.
    Szkoła Podstawowa Nr 44
    ul. Grota-Roweckiego 6
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    17 ul. Godulska, Orzegowska od nr 27 do końca ulicy kolejno.
    Szkoła Podstawowa Nr 44
    ul. Grota-Roweckiego 6

    18 ul. Frycza Modrzewskiego, Krupińskiego od nr 10 do końca ulicy kolejno, Piątka od nr 1 – 12 kolejno i od nr 13 do końca ulicy nieparzyste, Skromna, Skwer Larischa, Witosa, Włodarskiego, Zabrzańska od nr 35 – 67 nieparzyste.
    Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
    ul. Frycza Modrzewskiego 5
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    19 ul. Karpacka bez nr 27, Pomorska, Wyzwolenia od nr 2 – 20 parzyste i od nr 1 – 85 nieparzyste, Zabrzańska od nr 34 – 60 parzyste.
    Szkoła Podstawowa Nr 45
    ul. Zakątek 20

    20 ul. Bałtycka, Małachowskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Orzegowska od nr 1 – 12 kolejno, Tatrzańska, Zabrzańska od nr 62 – 96 parzyste i od nr 69 – 111 nieparzyste, Zakątek.
    Szkoła Podstawowa Nr 45
    ul. Zakątek 20

    21 ul. Kosynierów, Małachowskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Mazurska, Mierosławskiego, Osiedle Hutnicze, Podhalańska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste, Puszkina, Wróblewskiego od nr 2 do końca ulicy parzyste, Zabrzańska od nr 98 –112 parzyste i od nr 113 – 129 nieparzyste.
    Gimnazjum Nr 7
    ul. Karpacka 27
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    22 ul. Dywizji Kościuszkowskiej, Karpacka nr 27, Mochnackiego, Nowakowskiego, Podhalańska od nr 2 do końca ulicy parzyste, Rostkowskiego, Wróblewskiego od nr 1 do końca ulicy nieparzyste.
    Gimnazjum Nr 7
    ul. Karpacka 27
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

    23 ul. Golfowa, Kamienna, Łabędzia, Małgorzatki, Skrajna, Skwer Szajcy, Srebrna, Wyzwolenia od nr 22 do końca ulicy parzyste i od nr 87 do końca ulicy nieparzyste, Zabrzańska od nr 1 – 33 kolejno, Zielna.
    Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych
    ul. Skrajna 14 a

    24 ul. Apteczna, Cyryla i Metodego od nr 15 do końca ulicy nieparzyste, Fabryczna, Górnośląska, Kolonia Zygmunt, Kolonia Zgorzelec, Krótka, Ludowa, Ostatnia, Palińskiego, Rudna, Ściegiennego, Spacerowa, Świętochłowicka, Świętojańska, Szyby Rycerskie, Warzywna, Zapolskiej, Zielińskiego.
    Gimnazjum Nr 9
    ul. Świętochłowicka 12

    25 ul. Armii Krajowej od nr 1 – 36 kolejno, Chorzowska od nr 30 „d” do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego od nr 1 – 13 nieparzyste i od nr 2 – 36 parzyste, Jodłowa, Łagiewnicka, Młyńska, Plac Szalonka, Prosta, Romanowskiego, Żółkiewskiego, Jałowcowa, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2„a”, 2„b”, 2„c”, 2„d”, Lelewela.
    Szkoła Podstawowa Nr 28
    ul. Armii Krajowej 40

    26 ul. Adamka, Armii Krajowej od nr 37 do końca ulicy kolejno, Astrów, Bratków, Cyryla i Metodego od nr 38 do końca ulicy parzyste, Konwalii, Piotra, Pszczelna, Różana, Stokrotek, Tulipanów.
    Szkoła Podstawowa Nr 28
    ul. Armii Krajowej 40

    27 ul. Gajowa, Gutenberga, Jagodnik, Jasna, Koksowa, Ku Duklom, Nadziei, Osikowa, PCK, Pokoju, Przyjemna od nr 1 – 63 kolejno, Ptakowicka bez nr 1 i 2, Radosna, Sportowa, Zgrzebnioka, Żołnierska.
    Ochotnicza Straż Pożarna w Górnikach
    ul. Żołnierska 41

    28 ul. Batalionów Chłopskich, Boczna, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Dąbrówki, Głogowska, Gombrowicza od nr 1 – 27 kolejno, Kaczmarczyków, Krzemienia, Paczyńska, Paderewskiego, Piastów Śląskich, Plac Witkiewicza, Pochyła, Podleśna, Powstańców, Przyjemna od nr 64 do końca ulicy kolejno, Ptakowicka nr 1 i 2, Rokitnicka, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Suchogórska, Wrzosowa.
    Szkoła Podstawowa Nr 43
    ul. Suchogórska 98

    29 ul. Bolesława Śmiałego, Czecha, Damrota, Dunikowskiego, Gombrowicza od nr 28 do końca ulicy kolejno, Kofty, Kościuszki, Krzyżowa Góra, Mieszka I, Musioła, Ossolińskiego, Plac Jana, Planeta, Szymkowiaka, Tęczowa, Winklera, Wróbla. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
    „Szansa dla Dziecka”
    Plac Jana 13

    30 ul. 9-go Maja, Długa, Herdy, Galmanowa, Jaskółki, Kadłubka, Kawki, Kokota, Korczaka, Miła, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Poniatowskiego, Prywatna, Skargi, Wodczaka, Wyszyńskiego.
    Szkoła Podstawowa Nr 38
    ul. Korczaka 1

    31 ul. Dolomitowa, Drzewna, Górnicza, Holeczków, Lazarówka, Letnia, Łukowa, Niepodległości, Polna, Segiet, Strzelców Bytomskich od nr 272 do końca ulicy parzyste i od nr 279 do końca ulicy nieparzyste.
    Szkoła Podstawowa Nr 38
    ul. Korczaka 1

    32 ul. Blachówka, Jagodowa, Malinowa, Myśliwska, Okólna, Spółdzielców, Tysiąclecia od nr 23 do końca ulicy kolejno, Wiejska, Władysława Łokietka.
    Gimnazjum Nr 11
    ul. Tysiąclecia 7

    33 ul. Legnicka, Rydza-Śmigłego od nr 9 do końca ulicy nieparzyste i od nr 10 – 16 parzyste, Tysiąclecia od nr 1 – 22 kolejno.
    Gimnazjum Nr 11
    ul. Tysiąclecia 7

    34 ul. Komisji Edukacji Narodowej, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Przerwy-Tetmajera, Rydza-Śmigłego od nr 18 do końca ulicy parzyste, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Strzelców Bytomskich od nr 249 – 277 nieparzyste, Wojciechowskiego.
    Szkoła Podstawowa Nr 23
    ul. Wojciechowskiego 6

    35 ul. 11-go Listopada, Gwarków Tarnogórskich, Narutowicza, Rydza-Śmigłego od nr 1 – 8 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 217 – 247 nieparzyste.
    Szkoła Podstawowa Nr 37
    ul. Narutowicza 9

    36 ul. Celna nr 7 i od nr 19 do końca ulicy kolejno, Dąbrowa Miejska, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Hajdy, Leśna, Magdaleny, Nowy Dwór, Owocowa, Plac Żeromskiego, Przy Kopalni Bytom, Sosnowa, Strzelców Bytomskich od nr 50„e” – 100 parzyste i od nr 53 – 215 nieparzyste, Węglowa.
    Szkoła Podstawowa Nr 37
    ul. Narutowicza 9

    37 ul. Hlonda od nr 1 do 43 kolejno, Strzelców Bytomskich od nr 234 – 270 parzyste.
    Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11
    ul. Szymały 124
    Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
    1 »

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      DZ poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama