Menu Region

Grzegorz Nowak będzie dyrektorem Ślaskiego NFZ?

Grzegorz Nowak będzie dyrektorem Ślaskiego NFZ?

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Agata Pustułka

27Komentarzy Prześlij Drukuj
Grzegorz Nowak będzie dyrektorem Ślaskiego NFZ? Grzegorz Nowak będzie dyrektorem Ślaskiego NFZ?

Grzegorz Nowak (© Arkadiusz Gola)

Czy dyrektorem Śląskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia będzie Grzegorz Nowak, dyrektor Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach?
Rzecznik prasowy Andrzej Troszyński, rzecznik prasowy NFZ, poinformował, że prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszka Pachciarz, zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, zwróciła się w dniu 17 września br. do Rady Śląskiego Oddziału o opinię w sprawie powołania Grzegorza Nowaka na stanowisko dyrektora Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.


Konkurs na stanowisko dyrektora ogłoszono w dniu 14 sierpnia br. po dymisji b. dyrektora Zygmunta Klosy. Do konkursu zgłosiło się ośmiu kandydatów, z których pięciu - Wojciech Mizera, Maria Teresa Janusz, Michał Ekkert, Grzegorz Nowak, Anna Bednarska-Czerwińska - spełniło wszystkie wymagania formalne.

- Po przeprowadzeniu w dniu 10 września br. rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami, w trakcie których odbyło się sprawdzenie wiedzy kandydatów z tematyki dotyczącej zakresu spraw należących do właściwości Funduszu oraz sprawdzenie kompetencji kierowniczych, komisja konkursowa przedstawiła Prezes NFZ dwóch kandydatów. W ocenie komisji wymogi w stopniu najwyższym spełniali - Maria Teresa Janusz i Grzegorz Nowak - czytamy w informacji prasowej NFZ.

Jak głosi komunikat NFZ "o przeprowadzeniu w dniu 12 września br. rozmów z kandydatami, którzy zaprezentowali wysoki poziom merytoryczny, prezes Funduszu Agnieszka Pachciarz podjęła decyzję o skierowaniu wniosku do Rady śląskiego oddziału w sprawie powołania Grzegorza Nowaka na dyrektora oddziału".
*Śtowarzyszenie Ślązaków legalne. Sąd uznał narodowość śląską? CZYTAJ TUTAJ
*Gwarki 2012, czyli bez pochodu nie ma zabawy ZOBACZ ZDJĘCIA
*KONKURS MŁODA PARA: Przyślij zdjęcia, zgarnij nagrody!

Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
Reklama
27

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Wizerunek człowieka

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Specjalista Psychiatrii (gość)  •

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie , aby stwierdzić że człowiek ten POtrzebuje lekarza ... NATYCHMIAST !!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

nowak uciekające oczka

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

onwie (gość)  •

bez twarzy, oczka uciekają, geniusz intelektu

odpowiedzi (0)

skomentuj

!!!

+16 / -15

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

...<>,.... (gość)  •

Ty JUDYM co za brednie wypisujesz.Co Ty zrobiłeś dla innych ludzi?
,odczep się od Nowaka .Panie Nowak byle tak dalej,życzymy dalszych sukcesów.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Chyba nie rozumiem?

+40 / -11

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Ja (gość)  •

Wychodzi na to, że polityka, polityka i jeszcze raz polityka? A ktoś się przygląda w ogóle polityce Świętochłowic? Wszyscy twierdzą, że to ustawka tak?
Na Świonach to dopiero jest ustawka. Ślepi, czy jacy ?

odpowiedzi (0)

skomentuj

Wiatru w zagle!

+57 / -51

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ET (gość)  •

Panie Nowak! Gratulacje! Życzę odwagi w decyzjach, siły do pracy i świeżości pomysłów! Nareszcie pojawił się ktoś kto potrafi zrozumieć drugiego człowieka, pacjenta, pracownika!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Razem ze zwolennikami...

+53 / -63

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

PZ (gość)  •

Sama nie wierzę w to co tutaj czytam. Zastanawiam się, czy wszyscy Ci, którzy są na "nie" mieli bezpośrednią styczność z Panem Nowakiem oraz jakie doświadczenie w dziedzinie współpracy z Nim posiadają. Bo nie mieści mi się w głowie, że ktoś, kto faktycznie miał z nim do czynienia, ma mu tyle do zarzucenia. Taaak- WSPÓŁPRACY. Drzwi Pana Grzegorza- wówczas Dyrektora ZOZ były dla każdego otwarte- począwszy od pracowników najniższych szczeblem, aż do najwyższych. Wydaje mi się, że jako jeden z nielicznych Pan G. N. posiadał wiedzę na temat tego, że Szpital, który ma służyć mieszkańcom naszego miasta tworzy praca CAŁEJ załogi. Teraz troszkę te czasy się zmieniły. Szpital był przez Niego postrzegany jako dobro wspólne Świętochłowiczan (mimo, iż nie jest mieszkańcem Świon). Ja jako osoba, która miała tę przyjemność z Panem Nowakiem pracować, mogę jednoznacznie stwierdzić, że lepszych czasów w Szpitalu nie było, choć mam nadzieję, że jeszcze takie kiedyś będą. Do Bytomianin- rozumiem, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale to co wypisujesz jest śmieszne. Wiesz … co ma do rzeczy technik RTG, co mają do rzeczy studia zaoczne? Jeżeli studia zaoczne są dla Ciebie czymś rażącym, to ja rozumiem, że Ty jesteś kształcony w „University of Cambridge” :) ?Podsumowując... Ludzie, dajcie już spokój z tymi dyrdymałami, bo ten człowiek nikomu nic złego nie zrobił.

skomentuj

Pokazał co potrafi

+27 / -9

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

chłop (gość)  •

Teraz i hokeiści to specjaliści od leczenia. Dzięki jego specjalnym zdolnościom, wykształceniu, wprowadzi do NFZ wiele dobrych dobrze zarabiających swoich kolesi. Byłem pacjentem w tym szpitalu, bałagan, brak profesjonalizmu dla mnie jako pacjenta. Może drzwi ma otwarte, dla mnie nie miał czasu.
Profesjonalizm szpitala to nie dyrektor z otwartymi drzwiami, ale jak pracuje personel. To rejestracja, a potem lekarz przyjmujący daje świadectwo dyrektorowi szpitala. Może te drzwi były dla chętnych wazeliniarzy, ale nie dla tych, którzy chcą się podzielić uwagami ( nawet nie krytyką) na temat działalności podwładnych. Wiec też zaliczasz sie do wazeliniarzy?? A nic dobrego nie mogę powiedzieć po przeczytaniu na temat osób zatrudnianych przez tego pana w NFZ-cie. Bo to też chyba wazeliniarze.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Panie Grzegorzu

+71 / -11

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ja (gość)  •

niech Pan nie czyta tych "wypocin" ludzi bez kultury, którym się wydaje, że wszystko poprowadziliby lepiej... posadzić na stołku dyrektora szpitala jednego albo drugiego i wtedy ciekawe co by zrobili!
Pan bardzo dużo dobrego zrobił dla szpitala w Świętochłowicach!!!
Powodzenia!!!!
Tylko zaklinam Pana, niech Pan tam nigdzie nie wkręca Wołosza!!!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

Świony

+87 / -14

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Panio (gość)  •

Dyrektor Nowak walczył o nasz szpital ,który już nie jest naszym szpitale -spółka .Dyrektorował tam po Nowaku inny dyrektor co miał ponoć swoją praktykę lekarską oczywiście legalną i zgłoszone to było w oświadczeniach majątkowych,a pan prezydent na to pozwalał.Bo przecież pisane było i publikowane w necie są oświadczenia.
G******* ***** walczył o pielęgniarki,lekarzy ,pacjentów i personel techniczny.

odpowiedzi (0)

skomentuj

Nikodem Dyzma vel Nowak

+65 / -18

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Judym (gość)  •

Gdyby temu panu zależało na którymkolwiek szpitalu to by w nim pracował po dzień dzisiejszy.To zwykły Nikodem Dyzma, jak się władza w mieście zmienia to musi odchodzić bo wychodzi wtedy jego kmpetencja. Teraz zacznie przyjmować znajomków od Wołosza bo do rady miejskiej go nawet nie chcieli, ten człowiek nie ma pojęcia o wielu ustawach które znać powinien- wie o tym każdy pracownik NFZ, który kiedykolwiek miał do czynienia z tym panem. Jak taka osoba, która była wszędzie od AWS po koalicję z PO możne decydować o miliardach? Miejmy nadzieję, że długo tam nie posiedzi, apeluję do pracowników NFZ- jeśli tylko coś się Wam nie spodoba powiadamiajcie od razu CBA i anonimowo prasę, tacy jak on powinni zostać w pracowni RTG.

skomentuj

technik RTG

+28 / -15

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

!!!! (gość)  •

TY Judym od siedmiu boleści od...od techników nie masz pojęcia o pracy techników, dla twojej wiedzy to całą daiagnostykę w szpitalach wykonują obrażani tutaj technicy!!!!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

A co Ty zrobiłeś ... ?

+27 / -15

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ET (gość)  •

..a co Ty zrobiłeś Judymie dla sprawy? Łatwo rzucać PO, AWS, RTG, CBA Nikodemami, Dyzmami... a co Ty zrobiłeś Judymie ?

odpowiedzi (0)

skomentuj

zazdrość

+52 / -28

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ab (gość)  •

zazdrość

odpowiedzi (0)

skomentuj

.

+86 / -17

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

XY (gość)  •

Łatwo osądzać innych ludzi i to w dodatku zza ekranu komputera. Skoro chcecie pisać takie kwieciste komentarze, jakoby G******* ***** przyczynił się do zadłużenia Świętochłowickiego ZOZ-u to sięgnijcie do rzetelnych dokumentów, a nie komentarzy z innych artykułów. Każdy kto miał osobiście do czynienia z ZOZ-em wie, że to co się tu wypisuje to jedne wielkie brednie. Sytuacja finansowa szpitala podczas rządów G******** ****** uległa znacznej poprawie.

skomentuj

XY + Z niemal jak A to i B

+31 / -20

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ET (gość)  •

Zgodzę się. Łatwo wypisywać zza ekranu. Jeśli chce się działać i ma się pomysły to się działa i są efekty. Najłatwiej nic nie robić i jakoś będzie tak ? Pan Nowak działa, nie udaje że jakoś będzie. Zadłużenie ZOZ-u to nie efekt pracy Pana Nowaka, to złożenie nieprzemyślanych decyzji bez zastanowienia się nad ich konsekwencjami poprzedników.

odpowiedzi (0)

skomentuj
1 »
Reklama
Reklama