Zabrze: Kopał w samochód nie wiedząc, że to... radiowóz

  Zabrze: Kopał w samochód nie wiedząc, że to... radiowóz

  DM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zabrze: Kopał w samochód nie wiedząc, że to... radiowóz

  ©Śląska policja

  Zabrzańscy policjanci zatrzymali 25-latka, który chcąc rozładować negatywną energię usiłował zniszczyć nieoznakowany radiowóz policyjny. Awanturnik trafił do izby wytrzeźwień, a dziś zostanie dowieziony do komisariatu, gdzie będą z nim wykonywane dalsze czynności.
  Zabrze: Kopał w samochód nie wiedząc, że to... radiowóz

  ©Śląska policja

  Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut przed godziną 22. w Zabrzu przy ulicy Niedziałkowskiego. Policjanci operacyjni poruszający się po centrum miasta nieoznakowanym samochodem prowadzili czynności w rejonie ulicy Niedziałkowskiego. Na jednym ze skrzyżowań zauważyli jak ze stojącego przed nimi pojazdu wysiada młody mężczyzna, najwyraźniej zdenerwowany trzaska drzwiami, a następnie niespodziewanie podchodzi w kierunku radiowozu i kopie w tablicę rejestracyjną. Awanturnik nie spodziewał się, że samochód w który kopie jest nieoznakowanym pojazdem policji.

  Reakcja funkcjonariuszy na zdarzenia była natychmiastowa, a zaskoczony obrotem sprawy pijany mężczyzna został szybko obezwładniony i z kajdankami na dłoniach został dowieziony do pobliskiego komisariatu. Badania stanu trzeźwości zatrzymanego wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jeszcze będąc w komisariacie awanturnik był agresywny i wulgarny. Jak się okazało powodem zachowania 25-latka była kłótnia podczas jazdy samochodem ze znajomą. Pozostałą część nocy mężczyzna spędził w izbie wytrzeźwień. Dziś rano ponownie zostanie przewieziony do komisariatu. Wszystko wskazuje, że jego wczorajsze wyczyny przełożą się na wysokiej kwoty mandat karny.
  *Śtowarzyszenie Ślązaków legalne. Sąd uznał narodowość śląską? CZYTAJ TUTAJ
  *Gwarki 2012, czyli bez pochodu nie ma zabawy ZOBACZ ZDJĘCIA
  *KONKURS MŁODA PARA: Przyślij zdjęcia, zgarnij nagrody!

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama