Sport

    Wyniki IV ligi grupa I, Kolejka 8

    Wyniki IV ligi grupa I, Kolejka 8

    Zdjęcie autora materiału

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Sarmacja Będzin - Górnik Piaski 1:0 (1:0) Kozerański (33). Zieloni Żarki - Pilica Koniecpol 1:0 (1:0) Zachara (35). Zagłębiak Dąbrowa Górnicza - LKS Kamienica Polska 0:3 (0:1) Skwarczyński (40), Dobosz (48), Świtała (77). Lot Konopiska - Górnik 09 Mysłowice 0:0. Grunwald Ruda Śl. - Victoria Częstochowa 0:0. Slavia Ruda Śl. - CEZ Elcho Wyzwolenie Chorzów 1:0 (0:0) Moritz (85). Gwarek Tarnowskie Góry - Szombierki Bytom 1:1 (0:1) Polis (58) - Ryś (30). Przyszłość Ciochowice - Unia Ząbkowice 2:1 (0:1) Pietrek (74), Buchalik (83) - Chmielewski (37).

    1. Szombierki 8 17 11-5
    2. Lot 8 15 15-3
    3. Przyszłość 8 15 9-5
    4. Sarmacja 8 14 12-10
    5. Slavia 8 14 8-8
    6. Zieloni 8 13 10-14
    7. Grunwald 8 12 11-7
    8. Gwarek 8 11 11-8
    9. Pilica 8 11 10-8
    10. Wyzwolenie 8 10 10-9
    11. Piaski 8 10 6-6
    12. Zagłębiak 8 9 9-13
    13. Mysłowice 8 8 9-13
    14. Kamienica P. 8 7 9-18
    15. Unia 8 6 12-14
    16. Victoria 8 3 6-17

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama