Sport

    Wyniki liga okręgowa, Katowice II, kolejka 9

    Wyniki liga okręgowa, Katowice II, kolejka 9

    Zdjęcie autora materiału

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Kolejarz 24 Katowice - Urania Ruda Śl. 2:4 (2:3) Granek, Kuliga - Miszka 2, Oczko, Kamieński.
    Podlesianka Katowice - Przemsza Siewierz 3:0 (2:0) Bubrowski 2, Michalski.
    Jastrząb Bielszowice - ŁKS Łagiewniki 0:1 (0:1) Barański.
    MKS Siemianowice Śl. - Wawel Wirek 1:1 (1:1) Szynawa - Majnusz.
    AKS Niwka Sosnowiec - Warta Zawiercie 1:2 (0:0) K. Korepta - Gawroński, Sołtysik.
    Orzeł Biały Brzeziny Śl. - Strażak Mierzęcice 0:1 (0:0) Gałęziok.
    RKS Grodziec - Unia Strzemieszyce 2:1 (1:0) Kardaś, Waśniewski - Pawęzowski.
    Rymer Rybnik - Ciężkowianka Jaworzno 2:4 (0:3) Pielczyk, Michna - Jarzynka 2, Psioda, Kądziołka.

    1. RKS Grodziec 9 24 26-12
    2. Warta Zawiercie 9 22 26-7
    3. Podlesianka Katowice 9 19 25-14
    4. Przemsza Siewierz 9 19 18-8
    5. Strażak Mierzęcice 9 19 14-7
    6. Ciężkowianka Jaworzno 9 15 21-9
    7. Urania Ruda Śl. 9 15 24-16
    8. AKS Niwka Sosnowiec 9 13 17-12
    9. Rymer Rybnik 9 11 19-22
    10. Wawel Wirek 9 8 11-18
    11. Unia Strzemieszyce 9 8 9-17
    12. Kolejarz 24 Katowice 9 8 16-26
    13. ŁKS Łagiewniki 9 8 10-25
    14. MKS Siemianowice Śl. 9 7 6-14
    15. Jastrząb Bielszowice 9 6 5-20
    16. Orzeł Biały Brzeziny Śl. 9 6 12-32

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama