Październik bardzo pracowity. 23 dni robocze bez świąt

  Październik bardzo pracowity. 23 dni robocze bez świąt

  AGA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Jedyny miesiąc w tym roku, w którym pracujemy przez 23 dni, właśnie dziś się zaczyna. Ma tylko cztery wolne od pracy soboty i niedziele. W przyszłym roku takim miesiącem pracusiów będzie lipiec. Jednak wtedy w pełni sezonu urlopowego i tak wielu z nas planuje wakacje, a więc nie wszyscy odczują specjalnie ten wynikający z kalendarza wysiłek.
  Październik bardzo pracowity. 23 dni robocze bez świąt

  ©123rf

  Ale nie załamujmy rąk - jest szansa, aby i w ten pozbawiony wolnych dni październik zaplanować długie weekendy na następne miesiące. A więc do dzieła!

  Dzień Wszystkich Świętych przypada w tym roku w czwartek. Wystarczy więc wypisać sobie urlop 2 listopada, by zyskać cztery dni odpoczynku po intensywnym październiku.

  Choć 11 listopada przypada tym razem w niedzielę, to nie narzekajmy. Pocieszać się można na przykład tym, że to już sezon zimnych i przenikliwych wiatrów, więc lepiej pewnie będzie spędzić ten czas w domu. Tym bardziej że już w grudniu czeka nas prawdziwe szaleństwo. Wigilię mamy wszak w poniedziałek, podobnie jak i sylwestra, stąd Polacy, jako specjaliści od wydłużania sobie świąt i długich weekendów, nie powinni mieć problemów z wygospodarowaniem wolnych dni.


  Potem już przyjdzie czekać do maja przyszłego roku. Święto pracy przypadnie w środę, a rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja w piątek. W tej sytuacji wystarczy urlop w czwartek i znów możemy oddać się leniuchowaniu.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hans

   hans (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 59 / 47

   Do roboty się zabierać , a nie brać długie weekendy. Potem się dziwicie , że pracodawcy zwalniają , bo jak nie ma kiedy pracować , z kim pracować , to nie ma obrotów w firmach i są zwolnienia ,...rozwiń całość

   Do roboty się zabierać , a nie brać długie weekendy. Potem się dziwicie , że pracodawcy zwalniają , bo jak nie ma kiedy pracować , z kim pracować , to nie ma obrotów w firmach i są zwolnienia , brak pracy i frustracja !

   Przedsiębiorcy jakoś wolnego nie potrzebują tyle ile pracownicy i żyją.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama