Sport

    Biegi o Paterę "Dziennika Zachodniego". W Cieszynie znowu...

    Biegi o Paterę "Dziennika Zachodniego". W Cieszynie znowu najlepsi byli biegacze z Czeladzi

    Jakub Jaźwiecki

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Już tylko jeden bieg pozostał do zakończenia rywalizacji o Paterę "Dziennika Zachodniego" i Śląskiego TKKF. Finałowe zmagania w Chorzowie 14 października nie przyniosą większych zmian. W klasyfikacji drużynowej już od dawna po raz kolejny triumf zapewnili sobie biegacze z Czeladzi. Od początku czeladzianie nadawali ton tym zmaganiom i ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji.
    Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze: 1. Julia Janas (SP3 Dąbrowa Górnicza), 2. Dagmara Panek (MKS Centrum Dzięgielów), 3. Oksana Naziębło (SP 1 Czeladź). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Zuzanna Pasterny (MOSiR Saturn Czeladź) 252, 2. Janas 250, 3. Natalia Winiarska (MOSiR Saturn Czeladź) 191

    Chłopcy rocznik 2004 i młodsi: 1. Anas Sibovih (Start Wisła), 2. Jakub Czajęcki (MOSiR Saturn Czeladź), 3. Kacper Dybczyński (niezrzeszony). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Jakub Pałka (UKS Karlik Chorzów) 302, 2. Czajęcki 264, 3. Bartłomiej Stefański (MOSiR Piekary Śl.) 200

    Dziewczęta rocznik 1999-2003: 1. Małgorzata Zamora, 2. Wiktoria Mołdrzyk (obie MUKS SZS Cieszyn), 3. Aleksandra Krauze (SKS Champion Lasowice). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Milena Lis (SKS Champion Lasowice) 176, 2. Patrycja Jagieła (UKS Karlik) 134, 3. Maria Tomala (SKS Champion) 129

    Chłopcy rocznik 1999-2003: 1. Jan Pawłowski (G1 Ustroń), 2. Marek Pawlak (SP3 Cieszyn), 3. Kacper Gajecki (MOSiR Saturn Czeladź). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Gajecki 303, 2. Piotr Leśnikowski 231, 3. Szymon Adamski (obaj UKS Karlik) 221
    Dziewczęta rocznik 1995-1998: 1. Izabela Piechaczek (MUKS SZS Cieszyn), 2. Ewa Tolasz (niezrzeszona), 3. Agnieszka Paś (MOSiR Czeladź). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Paś 300, 2. Patrycja Kapała (SKS Champion) 200, 3. Wiktoria Jagieła (UKS Karlik) 179

    Chłopcy rocznik 1995-1998: 1. Patryk Kieł-kowski (MUKS SZS Cieszyn), 2. Paweł Pawlak (G2 Cieszyn), 3. Przemysław Konieczny (II LO Cieszyn). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Marcin Neuman (TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza) 247, 2. Konieczny 216, 3. Patryk Zbrzeźny (LO 2 Będzin) 161

    Kobiety rocznik 1994 i starsze: 1. Sandra Mikołajczyk (niezrzeszona), 2. Edyta Wilk (MOSiR Saturn Czeladź), 3. Brygida Mikołajczyk (niezrzeszona). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. S. Mikołajczyk 286, 2. Wilk 261, 3. B. Mikołajczyk 215
    Mężczyźni rocznik 1977-1994: 1. Jacek Sobas (Stara Kuźnia), 2. Michał Kwieciński (niezrzeszony), 3. Tomasz Dybczyński (LKS Pogórze). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Kwieciński 315, 2. Rafał Kowalczyk (Miechów Biega) 215, 3. Kryspin Lewiński (MOSiR Saturn Czeladź) 190

    Mężczyźni rocznik 1976-1963: 1. Mirosław Niemiec (niezrzeszony), 2. Piotr Tkaczewski (Miechów Biega), 3. Dariusz Smaczyński (MOSiR Saturn Czeladź). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Andrzej Grzesik (Stara Kuźnia) 272, 2. Tkaczewski 256, 3. Smaczyński 234

    Mężczyźni rocznik 1962-1953: 1. Andrzej Łukasik (MUKS SZS Cieszyn), 2. Mirosław Sindera, 3. Stanisław Leśniewski (obaj MOSiR Saturn Czeladź). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Marek Lubnau 318, 2. Sindera 256, 3. Zbigniew Galas (wszyscy MOSiR Saturn Czeladź) 182

    Mężczyźni rocznik 1952 i starsi: 1. Tadeusz Rojewski (Stara Kuźnia), 2. Ryszard Wasilewski ( Dabrowa Górnicza), 3. Waldemar Bereszko (MOSiR Saturn Czeladź). Klasyfikacja po 8 biegach: 1. Rojewski 300, 2. Wasilewski 285, 3. Henryk Świetlik (MOSiR Saturn Czeladź) 269

    Klasyfikacja drużynowa biegu w Cieszynie: 1. MOSiR Saturn Czeladź 624, 2. MUKS Cieszyn 298, 3. Zawisza Stara Kuźnia 287.
    Klasyfikacja drużynowa po 8 biegach: 1. MOSiR Saturn Czeladź 8979, 2. UKS Karlik Chorzów 2714, 3. Zawisza Stara Kuźnia 2045.




    *Plebiscyt Młoda Para 2012 ZOBACZ ZDJĘCIA KANDYDATÓW i ZAGŁOSUJ
    *Budowa dworca w Katowicach: Hala, perony ZDJĘCIA i WIDEO
    *Marsz Autonomii przeszedł przez Rybnik. Zobacz ZDJĘCIA
    *Wielka Debata o Śląsku: Semka kontra Smolorz ZDJĘCIA i WIDEO

    Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama