Ważne
  Na mojnauczyciel.pl podziękuj pedagogom

  Na mojnauczyciel.pl podziękuj pedagogom

  Katarzyna Domagała

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Nauczyciel, który potrafi zainteresować. Z chęcią przychodzi się na jego lekcje. Jest wzorem dla innych. Znacie takich? Doskonale! W serwisie internetowym mojnauczyciel.pl będziecie mogli pokazać sylwetki nietuzinkowych pedagogów, których mieliście szczęście spotkać na swojej drodze. Każdy może za jego pośrednictwem podzielić się wspomnieniem czy historią o swoim mistrzu. Pierwsze opowieści już są.
  - Jest wielu wybitnych pedagogów, takich naszych cichych bohaterów dnia codziennego, którzy zasługują na to, by o nich mówić, by pokazać choć częściowo ich nowatorskie metody, albo zwyczajnie - by mogli usłyszeć słowo "dziękuję" - podkreśla Marta Moksa, prowadząca projekt "Mój Nauczyciel". I jak dodaje, wierzy, że akcja może zmienić sposób mówienia o polskiej edukacji, ale i dowartościować tych, którzy naprawdę na to zasługują.


  Serwis ruszył w miniony piątek. Ma pełnić rolę portalu społecznościowego, którego zawartość będą tworzyli obecni i byli uczniowie. Ma być miejscem, w którym będzie można podziękować nauczycielom, którzy w porę odkryli nasz talent, ukazali nam nieznany zupełnie świat, zmienili nasze podejście do życia. Forma przekazu jest dowolna. Można napisać kilka słów, nagrać krótki film i go wrzucić do serwisu czy przygotować galerię zdjęć.Oto próbka wpisów, jakie znajdziemy już na stronie: "85 procent mnie składa się z tego, co wziąłem ze swoich nauczycieli" mówi w jednym z umieszczonych na stronie filmów reżyser Marek Piwowski.

  Najciekawsze historie i sylwetki przedstawimy na łamach dodatku Junior Media Tygodnik Młodych, który ukazuje się we wtorek wraz z Dziennikiem Zachodnim.
  *Plebiscyt Młoda Para 2012 ZOBACZ ZDJĘCIA KANDYDATÓW
  *Budowa dworca w Katowicach: Hala, perony ZDJĘCIA i WIDEO
  *Wielka Debata o Śląsku: Semka kontra Smolorz ZDJĘCIA i WIDEO

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama