Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie: Konkurs, który zmieni Twoje...

  Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie: Konkurs, który zmieni Twoje życie na lepsze

  Konrad Gaca

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Tylko do 28 października przyjmujemy zapisy osób, które chcą wziąć udział w naszym konkursie odchudzania. Na podjęcie decyzji, która odmieni życie na lepsze, zostało niewiele czasu.
  Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie: Konkurs, który zmieni Twoje życie na lepsze
  Kto może przyłączyć się do rywalizacji? Podstawowe kryteria są proste. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają co najmniej 20 kg nadwagi. Poszukujemy osób, które nie tylko same chcą schudnąć, ale również będą chciały przekonywać do zdrowego stylu życia innych. Jesteś taką osobą? W takim razie jest to właśnie akcja dla Ciebie. Czekamy na zapisy od wszystkich, którzy nie realizowali z nami dotychczas programu odchudzającego (albo mieli co najmniej pół roku przerwy). Wynika to z zasad konkursu medialnego i badań medycznych, jakie będą prowadzone w związku z kampanią. Każdy uczestnik rywalizacji zyskuje już na jej początku i otrzymuje znaczące dofinansowanie do realizacji programu Gaca System.


  Doświadczenie z pierwszej edycji jasno pokazuje, że już w ciągu 3 pierwszych miesięcy akcji jej uczestnicy osiągają fantastyczne wyniki, tracą po kilkadziesiąt kilogramów. Ta zmiana dla wielu osób jest najcenniejszą z nagród. Wraz ze spadkiem wagi poprawia się zdrowie i samopoczucie odchudzających. Zyskują oni pewność siebie i radość życia. To cieszy nas najbardziej, jednak to nie jedyna nagroda, jaka czeka na uczestników konkursu.

  Drugą edycję akcji podzieliliśmy na etapy. To, komu uda się awansować dalej, zależy tylko od samych uczestników. Wystarczy jedynie realizować zadania przewidziane w regulaminie. Na końcu zabawy wyłonimy aż 50 pilotów. Dla nich przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy nagród. Każdy z pilotów otrzyma za darmo trwający 6 miesięcy program odchudzający, specjalnie dobrany zestaw suplementów roślinnych, profesjonalną sesję zdjęciową oraz szansę na wygranie nagrody niespodzianki, jak również możliwość rozpoczęcia pracy z nami.

  Na koniec przypominamy, że konkurs odchudzania z Gaca System jest niepowtarzalny. Bez względu na to, jak daleko uda Ci się zajść i tak wygrywasz. Dostajesz możliwość korzystania ze skutecznego i kompleksowego programu odchudzającego. Zyskasz możliwość przeżycia niezwykłej przygody. Nasz konkurs daje także korzyści finansowe. Przyznane dofinansowania pomogą poprawić domowy budżet.

  Znów jestem szczęśliwym i aktywnym człowiekiem


  Z Jackiem Borkowskim z Łodzi, pilotem I międzynarodowej edycji akcji Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie rozmawia Małgorzata Żelechowska

  Jak wyglądało Twoje życie 10 miesięcy temu?
  Gdy oglądam siebie z tamtego okresu, to po prostu płaczę. Mój ówczesny stan to była moja życiowa tragedia… tragedia 44-letniego faceta, który jeszcze wiele rzeczy chciałby przeżyć. W 10 miesięcy moje życie zmieniło się o 180 stopni, z niedołęstwa i braku perspektyw, do chęci życia i powrotu sprawności, pozwalającej być znów aktywnym i szczęśliwym.

  Oprócz psychicznego aspektu gubienia wagi jest też aspekt zdrowotny…
  Po niecałym roku realizacji Gaca System moje wszystkie wyniki są rewelacyjne. Przestałem mieć problemy ze snem i nie męczę się tak, jak wcześniej. Przestały mnie boleć kolana, kręgosłup i stawy. W końcu czuję się jak normalny człowiek!

  Jak wspominasz czas bycia pilotem?
  To były niesamowite miesiące, w trakcie których dzięki panu Konradowi Gacy i jego niesamowitemu teamowi, przeżyłem największą przygodę mojego życia. Uzyskałem profesjonalną pomoc płynącą z serca, co w dzisiejszych czasach jest wręcz niespotykane.

  Trzeba jednak dać sobie pomóc...
  Dokładnie tak. W tej dziedzinie nikt nic nie może nam kazać. Musimy sami chcieć zmienić swoje życie, bo tylko w takim przypadku osiągniemy postawiony sobie cel. A naprawdę warto to zrobić dla siebie i dla najbliższych. Warto powiedzieć stop w odpowiednim momencie, bo granica otyłości, niestety, nie istnieje. Mam nadzieję, że mój przykład niejedną osobę przekona, że okiełznanie otyłości jest możliwe nawet wtedy, gdy waży się, tak jak ja, ponad 260 kilogramów.

  Warto zostać pilotem?
  Oczywiście! Zachęcam wszystkich, mających problem ze zbędnymi kilogramami. Trzeba jednak pamiętać, że z jednej strony to szansa na całkowitą zmianę życia, ale z drugiej poważna decyzja i zobowiązanie. Jeśli jednak celem jest powrót do świata ludzi sprawnych i zdrowych, to jest to łatwe zobowiązanie. A świadomość, że swoim przykładem pomaga się innym, jest niesamowitym uczuciem, które daje siłę, dopinguje i nie pozwala zatrzymać się w połowie drogi do celu. Ja wprawdzie jeszcze dochodzę cały czas do formy, bo zostało mi jeszcze trochę kilogramów do zrzucenia, ale już teraz jestem przeszczęśliwym i aktywnym człowiekiem, który na wiele rzeczy ma ochotę. Mam mnóstwo planów, chociażby tych wyjazdowych. Rzeczy, które jeszcze kilka miesięcy temu były dla mnie niedostępne, teraz znowu stały się osiągalne. Żałuję tylko, że nie spotkałem Konrada Gacy i jego niesamowitego teamu przynajmniej 2 lata wcześniej…

  ***

  Informacje na temat konkursu www.chudniesz-wygrywasz.pl
  tel. +4881 469 97 15 lub 695 417 039 (opłata wg taryfy operatora)
  Pamiętaj! Przeczytaj regulamin na stronie www.chudniesz-wygrywasz.pl/o-akcji

  Czytaj także

   Komentarze (7)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   naciągacze

   myszka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 54 / 48

   naciąacze!!!!!!!!!!!!!! wiem bo sama dałam sie nabrać. Liczy sie kasa

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wielki kit

   rozczarowana (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 45 / 56

   Doświadczyłam, że liczy sie tylko kasa, Używajcie mózgu i nie dajcie sie naciąnąć

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ?

   Mamma (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 56 / 45

   a jednak artykuł sponsorowany, ja mam np. okoo 12 kg do zrzucenia ale te ostatnie kilogramy traci sie najciężej ! i nie moge brac udziału w konkursie czy tej akcji, która moze by mi pomogła. Nie...rozwiń całość

   a jednak artykuł sponsorowany, ja mam np. okoo 12 kg do zrzucenia ale te ostatnie kilogramy traci sie najciężej ! i nie moge brac udziału w konkursie czy tej akcji, która moze by mi pomogła. Nie wiem czy to nastawienie na kase- bo wiecej kg znaczy wiecej $, czy trik- ponieważ pierwsze kilogramy leca bardzo szybko wiec nie trudno otrabić sukces jak ktoś ma 50 kilo nadwagi , zapytajcie wszystkich którzy sie odchudzali- łatwiej zejsc z 50 kg do 35 niż z np 10 kg nadwagi do 5 albo z 5 do zera :/zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ale

   lubelak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 55 / 58

   ten artykuł powinien być oznakowany "ARTYKUŁ SPONSOROWANY" czyż nie tak?


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   specjalne wzgledy

   ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 48

   żona wspólnika pana acy pracuje w TV , więc kożeńskie układy w Kurierze pewnie ma

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   coś za coś

   wowo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 56 / 49

   Z jednej strony jest to reklama firmy, ale połączona z konkursem z nagrodami.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nic za darmo

   jam to (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 51

   nie spodziewajcie sie, że coś dostaniecie za darmo, konkyrs, smiechu warte, ale ciagle są naiwni i sie nabierają

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama