Młodzi Panowie zrobią zakupy dla Szlachetnej Paczki. Ty też...

  Młodzi Panowie zrobią zakupy dla Szlachetnej Paczki. Ty też możesz pomóc

  DM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Młodzi Panowie zrobią zakupy dla Szlachetnej Paczki. Ty też możesz pomóc

  ©Silesia City Center

  Silesia City Center przyłącza się do wielkiego dzieła "Szlachetnej Paczki". Już 24 listopada Kabaret Młodych Panów wybierze się na zakupy żeby wesprzeć wybraną przez siebie rodzinę. Tego samego dnia na Placu Śląskim będzie można spotkać także wolontariuszy "Szlachetnej Paczki". Będą oni udzielali informacji o tym, jak każdy może zaangażować się w pomoc rodzinom z całego Śląska. Nie zabraknie także atrakcji artystycznych. Będą występy cheerleaderek z grupy Atria z Chorzowa, Szkoły Tańca Carmen, pokaz taneczny FRODO - tancerza znanego z programu "Mam talent", a także happening taneczny Rafała Kryla "Tito" znanego z programu "You Can Dance". Fani sportu z kolei będą mogli przekonać się, jak naprawdę gra się w futbol amerykański. "Lekcję" futbolu będą dawać sportowcy z AZS Silesia Rebel.
  Młodzi Panowie zrobią zakupy dla Szlachetnej Paczki. Ty też możesz pomóc

  ©Silesia City Center

  Zostań Super W.

  Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest "Szlachetna Paczka" koniecznie przyjdź w sobotę do Silesia City Center. Od lat celem projektu jest pomoc potrzebującym rodzinom z całej Polski. A jest, komu pomagać. Obecnie w kolejce na swojego darczyńcę czeka aż 6012 rodzin, z czego na Śląsku aż 387. Pomóc może każdy wpłacając pieniądze na konto, pracując, jako wolontariusz, czyli tzw.
  Super W., lub wybierając konkretną rodzinę, dla której robi się zakupy. W tym roku Szlachetna paczka chce zgromadzić aż 7,2 tys. darczyńców, którzy wesprą blisko 12 tys. rodzin. Pomóc ma w tym m.in. specjalne wydarzenie w Silesia City Center.

  - Każdy może zostać Super W. Przez cały dzień w Silesia City Center na osoby zainteresowane włączeniem się do "Szlachetnej Paczki" czekać będą wolontariusze. U nich będziemy mogli się dowiedzieć, w jaki sposób możemy pomóc zostając Super W. lub bohaterem. Pokażą oni jak wybrać rodzinę, jaka forma pomocy jest najlepsza, kto tej pomocy potrzebuje najbardziej - mówi Dominika Musialik, marketing manager Silesia City Center.

  Kabareciarze zrobią zakupy

  Nie zabraknie także tzw. medialnej paczki. Co roku kilkunastu aktorów, sportowców, prezenterów i muzyków wybiera się na zakupy dla wybranej przez siebie rodziny. W tym roku zakupy w Silesia City Center zrobią Bartek Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Robert Korólczyk i Piotr Sobik, czyli Kabaret Młodych Panów. Kabareciarze opowiedzą także o tym, czym jest "Szlachetna Paczka".

  - Kabaret Młodych Panów pokaże nam jak zaangażować się w akcję. Takie zakupy, dla wybranej rodziny może dziś zrobić każdy. Wystarczy wejść na stronę internetową "Szlachetnej Paczki" i wybrać rodzinę. Nie ma nic prostszego - zachęca Musialik.

  SZLACHETNA PACZKA organizowana jest po raz dwunasty. Tylko w ubiegłym roku wartość pomocy przekazanej w paczkach przekroczyła 18 mln zł. W akcję zaangażowało się prawie 150 tys. darczyńców, w tym wiele znanych osób - Para Prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Cristiano Ronaldo, Jerzy Dudek, siostry Radwańskie, polscy mistrzowie olimpijscy i liczne kluby piłkarskie.

  Akcja "Szlachetnej Paczki" rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 18.00. Z Kabaretem Młodych Panów będzie można się spotkać od godz. 11. *Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *Katowice mają podziemny dworzec autobusowy[ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO]
  *Bytomianie dziękują TVN za materiały patolgię [ZOBACZ, Z CZEGO CHCĄ BYĆ DUMNI
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   hej...

   ASIA . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 38 / 52

   Ludzie pomagajmy tym , co potrzebują pomocy , anie ludziom , którzy mieli w życiu wszystko zniszczyli życie sobie i swoim bliskim , na własna prośbę. Jedna Pani z Namysłowa udaje że jest strasznie...rozwiń całość

   Ludzie pomagajmy tym , co potrzebują pomocy , anie ludziom , którzy mieli w życiu wszystko zniszczyli życie sobie i swoim bliskim , na własna prośbę. Jedna Pani z Namysłowa udaje że jest strasznie biedna i pokrzywdzona to , jedno wielkie kłamstwo . Będąc z ojcem swoich czwórki dzieci miała wszystko ,ale zachciało jej się za mąż wyjścia za dużo młodszym od siebie męszczyzną , który unika wszelkiej pracy , ponieważ jego żona ma pieniądze od państwa , więc po co pracować . Pani ta mogłaby , także podjąć prace , najmłodsze dzieciątko chodzi do 3 klasy Szkoły podstawowej , matce jest wygodniej siedziec w domu i w dodatku nie dba o dzieci i okłamuję to co gada . To się w głowie nie miesci , żeby pomagać takim pasozytą !!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama