Siemianowice Śl.: Wolontariusze Szlachetnej Paczki wyszli do...

  Siemianowice Śl.: Wolontariusze Szlachetnej Paczki wyszli do mieszkańców [ZDJĘCIA]

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Siemianowice Śl.: Wolontariusze Szlachetnej Paczki wyszli do mieszkańców [ZDJĘCIA]
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Basia Jendrzejczyk

  W niedzielę 25 listopada w Siemianowicach Śląskich odbył się happening Szlachetnej Paczki. Wolontariusze zachęcali mieszkańców do włączenia się w projekt. Zobacz ZDJĘCIA
  Internetowa baza rodzin jest już otwarta, a tym samym każdy z nas może wejść na www.szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę, dla której przygotuje pomoc. W Siemianowicach Śląskich jeszcze 20 rodzin czeka na darczyńców, którzy przygotują konkretną, mądrą pomoc. Dzisiaj wolontariusze siemianowickiej Szlachetnej Paczki rozdawali mieszkańcom miasta ulotki informacyjne, a najmłodszym balony żeby pokazać czym jest Paczka i przekonać, że każdy z nas może zostać bohaterem i zmienić świat na lepsze!


  Zachęcamy firmy, instytucje oraz osoby prywatne do włączenia się w pomoc i przygotowanie paczki. Mają one wymiar nie tylko materialny, ale dają ogromną radość i nadzieję ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach. Jeszcze przez dwa tygodnie można wybrać rodzinę, dla której przygotujemy mądrą pomoc - mówi Barbara Jendrzejczyk, Specjalistka ds. PR Szlachetnej Paczki w Siemianowicach Śląskich.

  Szlachetna Paczka organizowana jest po raz dwunasty. Tylko w ubiegłym roku wartość pomocy przekazanej w paczkach przekroczyła 18 mln zł. W akcję zaangażowało się prawie 150 tys. darczyńców, w tym wiele znanych osób - para prezydencka Bronisław i Anna Komorowscy, Jerzy Dudek, siostry Radwańskie, polscy mistrzowie olimpijscy i liczne kluby piłkarskie. Akcji pobłogosławił także Ojciec Święty Benedykt XVI. W Siemianowicach Śląskich w ubiegłym roku pomoc dotarła do 32 rodzin.

  Jak możesz pomóc?  Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl, wybierz jedną z potrzebujących rodzin i przygotuj dla niej wyjątkową pomoc. Paczkę można zrobić wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, czy znajomymi z pracy.

  Możesz również pomóc wpłacając dowolną darowiznę na konto 21 1750 0012 0000 0000 2060 1264 lub wysyłając SMS o treści PACZKA pod nr 75465* (5 PLN + VAT).
  *Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *Katowice mają podziemny dworzec autobusowy[ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO]
  *Bytomianie dziękują TVN za materiały patolgię [ZOBACZ, Z CZEGO CHCĄ BYĆ DUMNI

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo