Rozbita siatka handlarzy narkotykami w Bytomiu

  Rozbita siatka handlarzy narkotykami w Bytomiu

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bytomscy kryminalni zatrzymali siedem osób zamieszanych w przestępstwa narkotykowe. W rękach policjantów znaleźli się zarówno dilerzy handlujący środkami odurzającymi, jak również osoby zaopatrujące się u nich. Część z nich już usłyszała zarzuty. Wszystkim grożą kary więzienia.
  W ciągu ostatnich dni, w rękach kryminalnych między innymi znaleźli się 24-latek i jego 31-letnia znajoma, podejrzani o posiadanie i udzielanie narkotyków innym osobom. Po przedstawieniu im zarzutów popełnienia przestępstwa, prokurator oddał ich pod dozór policji.

  Taki sam środek zapobiegawczy, a do tego obowiązek wpłaty 2000 zł. poręczenia majątkowego, prokurator zastosował wobec 21-latka zatrzymanego w sobotę po południu w mieszkaniu przy ul. Rajskiej. Mężczyzna jest podejrzany o udzielanie narkotyków swojemu rówieśnikowi mieszkającemu również w Bytomiu.

  Także w sobotę, za kratkami znaleźli się 17- i 20-latek. Młodszego zatrzymano na ul. Rajskiej, starszego na ul. Batorego. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania i udzielania narkotyków innym osobom, i zgodnie z postanowieniem prokuratora trafili pod dozór policji. W ręce policji wpadł też "klient" 20-latka. Starszy od niego o rok mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych na ul. Siemiradzkiego.
  *Zniewalający wystrój restauracji Kryształowa Magdy Gessler ZOBACZ ZDJĘCIA i WIDEO
  *Wszystkie barwy Niepodległości w obiektywach reporterów Dziennika Zachodniego ZDJĘCIA
  *Euforia na koncercie Kultu w Spodku [ZDJĘCIA i WIDEO]

  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama